2022-12-01

Imieniny:

REKLAMA

Jeszcze nigdy reklama w Szydłowcu i okolicznych gminach nie była tak łatwa i efektywna!

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa – nie tylko z Ziemi Szydłowieckiej – do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Proponujemy państwu szereg skutecznych rozwiązań promocyjnych, które bezpośrednio przełożą się na wyniki Państwa firmy.

PORTAL SZYDŁOWIECKI to nowy serwis o charakterze informacyjno-publicystycznym, który bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Doceniamy wysiłek każdego, pojedynczego przedsiębiorcy z naszego regonu i staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom w zakresie wsparcia medialnego, poprzez dopasowanie oferty reklamowej do jego możliwości finansowych, branży i oczekiwanych wyników przy zachowaniu wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Powyższe argumenty potwierdzają, iż PORTAL SZYDŁOWIECKI jest optymalnym miejscem na reklamę dla podmiotów gospodarczych nie tylko z naszego regionu. W obszarze zainteresowania serwisu – gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko, Wierzbica – mieszka ponad 50 tys. mieszkańców. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz trafi do odpowiedniej grupy odbiorców, a co za tym idzie w dużej mierze do pożądanej grupy docelowej. Zapewnia to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji jej pewną opłacalność. Opracowane przez nas produkty reklamowe oraz ich umiejscowienie nie są inwazyjne, dzięki czemu są w pełni akceptowalne przez użytkowników.

Podstawowymi produktami reklamowymi PORTALU SZYDŁOWIECKIEGO są reklamy banerowe w różnej formie, rozmiarach i miejscach. Oprócz abonamentu czasowego, istnieje możliwość określenia pożądanej ilości wyświetleń. Drugim z podstawowych naszych produktów w ofercie jest artykuł sponsorowany. Cyklicznie będziemy również oferować wydania papierowe i materiały promocyjne.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy!

cennik reklama portal szydlowiecki

artykuly sponsorowane portal szydlowiecki

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Załącz plik