2021-04-22

Imieniny: Iwony i Dezyderego

KONKURS: Razem promujmy Szydłowiec!

by Bartosz Kaluga on Maj 25, 2013

Redakcja Portalu Szydłowieckiego chcąc zmobilizować naszych urzędników do zdecydowanie większych działań z zakresu promocji miasta i regionu ogłasza konkurs na hasło promocyjne dla Szydłowca.

„Poznań – miasto warte poznania”, „Zakochaj się w Warszawie”, „Gdańsk – morze możliwości”, „Cieszyn – ciesz się Cieszynem” – to hasła promujące wybrane polskie miasta.

W dzisiejszych realiach hasło promocyjne i logotyp to nie tylko podstawowy element strategii promocyjnej każdego podmiotu – ale po prostu konieczność w określaniu polityki marketingowej turystycznej gminy, miasta czy regionu.

Redakcja Portalu Szydłowieckiego chcąc zmobilizować naszych urzędników do zdecydowanie większych działań na tym polu ogłasza tym samym konkurs na hasło promocyjne dla Szydłowca.

Hasło promocyjne z założenia powinno być krótkie, nawiązujące do pozytywnej myśli, idei, cechy. Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej:

Przejdź do KONKURSU

Konkurs będzie trwał przez okres trzech tygodni od 26.05.2013 od godz. 12.00, do 16.06.2013 do godziny 24.00.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić nasz fan page na Facebook

Przejdź do FanPage

Autor hasła promocyjnego, które otrzyma najwięcej głosów od uczestników konkursu, oraz autor najciekawszego hasła zdaniem Komisji Konkursowej, otrzyma jedną z głównych nagród jakimi są książki: „Ochotnik. O rotmistrzu Witoldzie Pileckim”

Włoska prasa określiła „Ochotnika” mianem „pracy historycznej w powieściowym przebraniu”. Marco Patricelli, włoski historyk ceniony również ze względu na wybitny talent literacki, opowiada historię rotmistrza Witolda Pileckiego (1901-1948), legendarnego bohatera czasów II wojny światowej, który dobrowolnie przedostał się do obozu zagłady Auschwitz, gdzie organizował ruch oporu, i skąd zbiegł, by przekazać polskiemu podziemiu raporty o obozie. Przez władze komunistyczne Polski Ludowej został skazany na karę śmierci i stracony w 1948. Autor stara się nie tylko opisać dzieje wybitnego człowieka, ale też opisać jego niezłomny charakter i wielką wrażliwość. Rzetelną historyczną książkę Marca Patricellego czyta się jak najlepszą powieść. O autorze Marco Patricelli (ur. 1963) obecnie wykłada współczesną historię Europy na Uniwersytecie w Chieti i stoi na czele lokalnej redakcji „Il Tempo”. Jego prace historyczne publikowały najsłynniejsze włoskie wydawnictwa. Na podstawie tekstów Patricellego powstały filmy dokumentalne wyprodukowane przez włoską telewizję.

oraz popularny przewodnik „Polska. 101 wycieczek”

Nowe, rozszerzone wydanie bestsellerowego debiutu z 2009 r. Przewodnik składa się z propozycji 101 wycieczek po Polsce, które zostały wydzielone w taki sposób, żeby łączyły miejsca znajdujące się blisko siebie, a pokonanie całej trasy wraz z zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc zajęło nie więcej niż 1-2 dni. Opis każdej trasy uzupełniają piękne zdjęcia i mapa z zaznaczonym planem podróży. Przydatne okażą się z pewnością praktyczne informacje dotyczące dróg i bazy gastronomiczno-noclegowej, a także odległości między poszczególnymi punktami trasy. Znajduje się tu dodatkowo 16 stron z atrakcjami dla aktywnych, m.in. żeglarstwo, paralotnie, paintball, golf, off-road, quady, zorbing, wspinaczka skałkowa.

glowne800x500 3