2021-04-22

Imieniny: Iwony i Dezyderego

Przyjdź i zobacz człowieka!!!

by on Sierpień 25, 2013

Już w najbliższą sobotę 31 sierpnia od godz. 16.00, na zakończenie tegorocznych wakacji, Fundacja Osiem Marzeń zaprasza do udziału w wielkim Pikniku Integracyjnym pt. „Zobaczyć człowieka”. Tego dnia teren przy szydłowieckim Liceum im. Henryka Sienkiewicza zamieni się w istną krainę zabaw i atrakcji. Honorowy patronat nad Piknikiem objął Starosta Szydłowiecki Włodzimierz Górlicki.

Organizatorzy zapraszają do udziału w pikniku całe rodziny, bowiem każdy znajdzie coś dla siebie. Gry i zabawy, tańce, hulanki, swawole, „slajdowisko”, a także malowanie twarzy – to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali członkowie Fundacji z myślą o najmłodszych. Na wszystkich, którzy przybędą będą czekały farby  i setki desek, na której każdy będzie mógł wymalować swojego dobrego anioła stróża.

Główną atrakcją Pikniku będzie Loteria Fantowa. Każdy zakupiony los wygrywa, a także przybliża do zwycięstwa w nagrodzie głównej, którą rozlosujemy na koniec dnia.

Swój udział w Pikniku zapowiedzieli również przyjaciele Fundacji. Z pokazem umiejętności karate zaprezentują się członkowie klubu Karate Kyokushin Mushin Honbu Dojo Szydłowiec. Będzie można również nabyć umiejętności ratowniczych dzięki prezentacji przygotowanej przez młodych ratowników pod kierunkiem Dariusza Piaseckiego.

Na zakończenie wieczoru organizatorzy przygotowali projekcję niesamowitego filmu o ludziach z zespołem Downa – „Downtown – miasto Downów”. W filmie zostało ukazana „normalność” bohaterów, jak również to, że w prosty sposób można spełnić ludzkie marzenia. Dla miłośników teatru ognia, po zmroku teren przy szydłowieckim Liceum zawładnie fireshow.

Zachęcamy do udziału w Pikniku całymi rodzinami. Wspólnie, radośnie zakończmy tegoroczne wakacje.