2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Przedstawiciele SKKK MUSHIN na seminarium z mistrzynią świata

by Bartosz Kaluga on Listopad 14, 2016

W weekend 5-6.11.2016 szydłowieccy karatecy z SKKK MUSHIN uczestniczyli w seminarium SHINKYOKUSHINKAI, które prowadziła mistrzyni świata Emi Shoguchi.

Tematem seminarium było kumite oraz kata. Sensei Emi przeprowadziła świetne treningi zdradzając kilka ulubionych technik i kombinacji które stosuje podczas walki.

Tego typu seminaria poszerzają wiedzę o karate, którą następnie przekazujemy naszym podopiecznym. A mamy komu, ponieważ nasz ukochany klub liczy przeszło 100 osób w tym około 40 zawodników. To oni są dla nas najważniejsi, to o nich dbamy i staramy się rozwijać ich umiejętności. Jednocześnie uświadamiany sobie ile jeszcze pracy przed nami – trenerami, że sami również musimy pracować nad sobą, że nasza technika jeszcze wymaga korekty, że wymagamy od młodych, ale od siebie musimy wymagać jeszcze więcejstwierdzają zgodnie obecni na seminarium szydłowieccy trenerzy Sensei Mariusz Szymkiewicz oraz senpai Zbigniew Kozłowski, a także jeden z ich podopiecznych i jednocześnie przyjaciel senpai Tomasz Żuchowski.

Organizacja SHINKYOKUSHINKAI, do której należy SKKK MUSHIN umożliwia nam stały rozwój, gdyż skupia w swoich szeregach największych mistrzów i doskonałych karateków. Zawodników, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Podejmując dwa i pół roku temu decyzje o zmianie organizacji na WKO Shinkyokushinkai możemy stwierdzić, iż był to doskonały wybór. Stały rozwój, seminaria w Polsce i za granicą , treningi z najlepszymi, uczestnictwo w turniejach oraz obozach treningowych – to wszystko dzięki SHINKYOKUSHINKAI. Nowa, najlepsza jakość i to wszystko dla naszych zawodników i trenujących. Dla SKKK MUSHIN! Dla Szydłowca!