2021-10-22

Imieniny: Klemensa i Amelii

Prowadzisz własną działalność lub stowarzyszenie? Przedstaw ją mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego

by Bartosz Kaluga on Maj 25, 2015

Prowadzisz własną działalność lub stowarzyszenie na terenie Powiatu Szydłowieckiego? Czy jesteś pewien/pewna, że wszyscy mieszkańcy w Powiecie Szydłowieckim wiedzą o niej? Internet odgrywa coraz większe znaczenie również w naszym regionie w poszukiwaniu usług i firm. Jedną z podstawowych form promocji w Internecie jest własna strona lub sklep internetowy, czy też dodawanie do lokalnych katalogów firm, takich jak www.firmy.odrowaz24.pl 

Dodając swoją firmę lub stowarzyszenie do katalogu firm Firmy Odrowąż 24 w łatwy sposób możesz promować się nie tylko na terenie powiatu szydłowieckiego, ale również skarżyskiego, przysuskiego, koneckiego i opoczyńskiego. Wkrótce uruchamiamy promocję katalogu poza Powiat Szydłowiecki więc warto spieszyć się z dodaniem do katalogu ; )

Jednak już w tej chwili mamy dodatkową promocję dla czytelników Portalu Szydłowieckiego.

  1. Dodaj swoją firmę do katalogu Firmy Odrowąż 24
  2. Przygotuj artykuł o Twojej działalności lub stowarzyszeniu:
    1. Wstęp (tzw. lead)
    2. Opis działalności / usług / produktów
    3. Zdjęcie wpisowe
    4. Prześlij go do nas na adres firmy@odrowaz24.pl lub bkaluga@portalszydlowiecki.pl, a następnie artykuł opublikujemy na Portalu Szydłowieckim oraz Odrowąż 24, optymalizując go odpowiednio pod słowa kluczowe powiązane z profilem Twojej działalności.

Przygotowując wpis na Portal Szydłowiecki pamiętaj o zastosowaniu słów kluczowych, które są powiązane z Twoją działalnością. Słowa kluczowe to frazy wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarek internetowych, takich jak Google,w  celu odnalezienia konkretnych informacji, firm, produktów czy też usług. Wkrótce również więcej na ten temat.