2021-04-11

Imieniny: Dominika i Pankracego

Pomóżmy naszym spełnić marzenia! Zagłosuj na Dawida Bielę i Patryka Czarnotę

by on Maj 21, 2013

W związku z projektem „all in for pro: Twój debiut w Legii Warszawa” i udziału w nim Dawida Bieli i Patryka Czarnoty pragnę państwu „przybliżyć sylwetkę” tych dwóch młodych piłkarzy. A jako, że jestem ich obecnym trenerem znam ich bardzo dobrze.

Obaj są uczniami II klasy ZSO im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu. Patryk Czarnota zadebiutował w „seniorskiej” piłce jako 16-to latek. Jest zawodnikiem świetnie wyszkolonym technicznie, bardzo dobrze operującym piłką, można powiedzieć, że im większy tłok na boisku tym Patryk czuje się lepiej. Swoimi dryblingami i niekonwencjonalnymi zagraniami wzbudza uznanie wśród wielu obserwatorów swojej gry, włącznie z trenerami drużyn przeciwnych. Dawid Biela natomiast debiutował w „dorosłej piłce” jako 17-to latek jest zawodnikiem niebywale walecznym, świetnie grającym głową, również o bardzo wysokich umiejętnościach technicznych, znakomicie „odnajduje” się pod bramką przeciwnika strzelając wiele bramek ze stałych fragmentów gry, jest zawodnikiem pracującym dla dobra drużyny na całej długości i szerokości boiska.

Obaj Ci chłopcy są „kreatorami” gry i zajmują pozycję środkowych pomocników, z pewnością poradziliby sobie już teraz na boiskach młodej ekstraklasy i to nie tylko ze względu na swoje wysokie umiejętności czysto piłkarskie, ale dlatego, że posiadają odpowiednie cechy psychiczne. Są to zawodnicy odporni na stres, inteligentni, którzy imponują spokojem i opanowaniem na boisku, a to cechuje tylko najlepszych.

Dajmy im szansę rozwoju. Zachęcam do głosowania na Patryka i Dawida

Ze sportowym pozdrowieniem Artur Ludew.

P.S. Chciałbym jeszcze dodać że Patryk i Dawid nie są jedynymi „perełkami” wśród młodych Szydłowieckich piłkarzy. Uważam, że tylu młodych talentów piłkarskich dawno w Szydłowcu nie było!

Zagłosuj na naszych piłkarzy!

Projekt „all in for pro. Twój debiut w Legii Warszawa” to wspólna inicjatywa firmy Adidas i KP Legia Warszawa. Celem projektu jest danie szansy 120 młody piłkarzom z całej Polski na grę w najlepszym klubie piłkarskim w Polsce. Główną twarzą akcji jest pochodzący z Szydłowca piłkarz Legii i reprezentacji Polski Dominik Furman.

Na naszych chłopaków można zagłosować poprzez aplikację konkursową na Facebook: Zagłosuj