2022-09-30

Imieniny: Urbana i Augusta

Program Watch Docs – Szydłowiec 2015

by Bartosz Kaluga on Sierpień 25, 2015

W 2015 roku Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS odbędzie się w 40 miejscowościach w całej Polsce, w tym w Szydłowcu w dniach 27-30.08.2015. W programie m.in. debata „Współczesne wyzwania prawoczłowiecze” z udziałem Prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka Danuty Przywary oraz Rektorki Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Agnieszki Rybczyńskiej.
Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS to projekt Społecznego Instytutu Filmowego i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, który powstał i rozwija się wyłącznie w wyniku inicjatyw oddolnych. W ramach festiwalu w poszczególnych miastach prezentowane są filmy z repertuaru warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS, którym towarzyszy szereg wydarzeń, takich jak konferencje, spotkania z ekspertami oraz akcje społeczne.

13. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie organizowany jest w ramach projektu „Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, Warszawa i Checkpoints – program poświęcony prawom człowieka na Bergen International Film Festival”. Aktualny program festiwalu w Szydłowcu zamieszczamy poniżej.

watch dosc szydlowiec 2015