2022-05-24

Imieniny: Łucji i Wilhelma

Pracownia Muzyczna PIANO – poznaj lokalną firmę

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 5, 2015

Pracownia Muzyczna PIANO działa od 2008 roku. Początkowo zajęcia odbywały się w szydłowieckim ZAMKU, od kilku lat mamy swoją siedzibę przy ul.Staszica 3H w Szydłowcu. Zajmujemy się edukacją muzyczną dzieci i młodzieży. Pracownia Muzyczna PIANO powstała z pasji jaką jest dla mnie muzyka. Nie wyobrażam sobie innej zawodowej drogi. To ogromne szczęście pracować na co dzień z radością i zaangażowaniem.

To co nas wyróżnia to miła i przyjazna uczniowi atmosfera zajęć, indywidualne podejście do każdego oraz możliwość dopasowania repertuaru do predyspozycji, a także upodobań ucznia. Nasi instruktorzy to ludzie młodzi, muzycy nie tylko z zawodu lecz pasjonaci dla których muzyka ma różne oblicza. Gramy i śpiewamy różne gatunki muzyki, klasykę, muzyką rozrywkową, jazzową ale i mocne brzmienie rockowe nie jest nam obce.

Wszyscy nasi uczniowie mają możliwość prezentowania nabytych umiejętności na organizowanych przez Pracownię koncertach, uczestniczenia w różnych projektach, w tym także w nagraniach w profesjonalnym studio. Wielu z uczniów bierze czynny udział w imprezach organizowanych w szkołach gdzie występują na akademiach, przeglądach czy festynach. Możemy poszczycić się osobami, które dostały się na studia muzyczne. Nasi uczniowie są także leureatami wielu konkursów lokalnych jak również krajowych, a nawet międzynarodowych. Spotkać nas można na wydarzeniach artystycznych w Szydłowcu i najbliższej okolicy,
ale także w Radomiu i dużo, dużo dalej.

PIANO

Nauka gry na instrumentach odbywa się indywidualnie, zajęcia z gitary oraz wokalne dostępne są także w parach albo niewielkich 4 osobowych grupach. Do wyboru:

  • gitara klasyczna,
  • gitara elektryczna,
  • pianino,
  • keyboard,
  • akorden
  • oraz lekcje śpiewu

Placówka cały czas się rozwija. Po raz pierwszy będziemy w tym roku organizować zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. W najbliższych planach mamy także doposażenie sal lekcyjnych oraz poszerzenie oferty.

Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

Informacje i zapisy: 665-643-922

Anna Wilkiewicz