2022-07-04

Imieniny: Marii i Stanisławy

Ponad 3 000 polubień PS na Facebook’u – komentarz

by Bartosz Kaluga on Styczeń 6, 2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mimo upływu okresu wyborczego nasz fan page na Facebook’u stale odnotowywał wzrost polubień i dnia 3 stycznia 2015 roku przekroczył liczbę ponad 3 000 osób śledzących nasz profil. Mając na uwadze liczbę ludności naszego powiatu oraz ilość mieszkańców, którzy aktywnie korzystają z tego medium społecznościowego, jest to bardzo dobry wynik jak na nasze lokalne realia.

Portal Szydłowiecki działa na lokalnym rynku zaledwie od 24 kwietnia 2013 roku, a przed upływem dwóch lat swojej działalności uzyskał wyniki, które pozwalają wnioskować, że stał się jednym z głównych mediów opiniotwórczych w naszym regionie. Stało się to zarówno dzięki pracy całej redakcji i okresowych współpracowników, jak i osób aktywnie śledzących wiadomości zamieszczane na naszym portalu. To właśnie zwiększające się zainteresowanie mieszkańców lokalnymi sprawami przyczyniło się do tego, że możemy dzisiaj zaprezentować te pozytywne wyniki przed Państwem. Coraz szerszy dostęp do Internetu jest również istotnym czynnikiem, który pozwala nam stale zwiększać nasz zasięg i wierzyć, że istnieje jeszcze duży potencjał przed naszym medium internetowym.

Mamy nadzieję, że rok 2015 będzie okresem dalszego intensywnego wzrostu Portalu i głównym miejscem dla najnowszych wiadomości z regionu, czy promocji lokalnych inicjatyw społecznych oraz lokalnej przedsiębiorczości w regionie ziemi szydłowieckiej.

Dziękujemy

Redakcja Portalu Szydłowieckiego