2021-09-24

Imieniny: Kryspina i Ingi

Place zabaw dla dzieci – porady ekspertów Comes

by Bartosz Kaluga on Maj 12, 2014

Specjaliści szydłowieckiego producenta placów zabaw, firmy Comes Sokołowscy, uruchomili cykl porad na portalu Dzidziusiowo. Pierwsza porada na portalu parentingowym dotyczy zaplanowania przydomowego placu zabaw. W kolejnych wpisach eksperci Comes szczegółowo opiszą m.in. po czym poznać bezpieczny plac zabaw i ile kosztuje budowa placu zabaw.

Dzidziusiowo to portal typowo parentingowyz z poradami dla rodziców – od planowania rodziny do wychowania dzieci. Na portalu można również odnaleźć porad na temat zdrowia i urody, a także rodzinne forum i strefę specjalną dla taty.

Od teraz na www.dzidziusiowo.pl będzie można wyszukać także profesjonalne porady ekspertów Comes Sokołowscy, o szerokiej tematyce dotyczącej dzieci na placu zabaw. Z pierwszym wpisem Jak zaplanować przydomowy plac zabaw można zapoznac się tutaj.

Specjaliści Comes prowadzą również porady eksperckie na własnym wortalu Comes Architekci: www.architekci.comes.pl. Bardzo często na łamach wortalu zamieszczane są odpowiedzi na pytania kierowane od użytkowników i administratorów placów zabaw na terenie całej Polski. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Zespół Comes Sokołowscy