2019-04-25

Imieniny: Filipa i Pauliny

Piknik rodzinny w Tęczowym Misiu

by pa pa on Czerwiec 13, 2013

Wiele niezapomnianych chwil czekało na przybyłych gości Przedszkola Samorządowego nr 1 im Tęczowego Misia, na ulicy Wschodniej, gdzie 13 czerwca punktualnie o  14, rozpoczęto rodzinny piknik. Odbywał się on pod pięknym hasłem „Bezpieczne Zabawy z Mamą i Tatą”.

Na wstępie przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych prezentowały rodzicom i przybyłym gościom swoje artystyczne umiejętności. Po czym dołączyły do pozostałego grona dzieci i wspólnie cieszyły się chwilą. Organizatorzy zadbali aby zabawy oraz gry dla dzieci i ich rodziców były ciekawe i pełne atrakcji.

Dużą popularności cieszył się kącik z losami gdzie każdy los wygrywał choć mały upominek. Wiele frajdy sprawiało malowanie twarzy czy skakanie na trampolinie.

Po wyczerpującej rozrywce można było zregenerować siły, próbując smakowitych wypieków, frytek czy przekąsek z grilla. Festyn Rodzinny, organizowany jest w szydłowieckim przedszkolu od kilku lat. Jest to doskonała okazja do oderwania się od codziennych zajęć na rzecz czynnego spędzania czasu z całą rodziną.

Organizatorami Festynu byli Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Personel, Rada Rodziców oraz dzieci z Przedszkola Samorzadowego nr 1 w Szydłowcu.

Tekst: Agnieszka Gawor