2018-11-13

Imieniny: Alfreda i Izydora

Pezełajowe bieganie

by Marek Sokołowski on Wrzesień 24, 2014

Po raz kolejny 19 września odbyła się sportowa impreza biegowa pt Indywidualne Biegi Przełajowe, której organizatorem był Powiat Szydłowiecki. Na terenie Zespołu Szkół im KOP w Szydłowcu, w szranki stanęli młodzi biegacze i biegaczki –  uczennice i uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu.

Trasa prowadziła przez teren Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu oraz las Korzonek, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwał Andrzej Koniarczyk, Powiatowy Koordynator ds. Sportu i Kultury Fizycznej.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc, zwycięzcy indywidualnych biegów przełajowych z poszczególnych roczników, otrzymali z rąk Artura Ludwa wiceprzewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Rady Powiatu w Szydłowcu, medale i dyplomy, w/g poniższej klasyfikacji:

1. Szkoły podstawowe – rocznik 2002:

1) dziewczęta:

I miejsce – Dominika Sobczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szydłowcu

II miejsce – Sandra Wośnios  z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sadku

III miejsce – Małgorzata Dzik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mirowie

2) chłopcy:

I miejsce –  Michał Korba z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wysokiej

II miejsce – Przemysław Adamczyk  z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu

III miejsce – Maciej Czyżewski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu

 

2. Szkoły podstawowe – rocznik 2003:

1) dziewczęta:

I miejsce – Helena Mazurkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym

II miejsce –  Alicja Skrzyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szydłowcu

 III miejsce – Daria Wabik z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szydłowcu

2) chłopcy:

I miejsce – Jakub Długosz  z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym

II miejsce – Igor Nowek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
w Szydłowcu

III miejsce – Kamil Karpeta  z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sadku

 3. Szkoły gimnazjalne – rocznik 1999:

1) dziewczęta:

I miejsce – Małgorzata Czarnota  z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

II miejsce – Magdalena Kamińska z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

III miejsce – Nikola Brylewicz z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

2) chłopcy:

I miejsce – Mateusz Vesely  z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu

II miejsce – Rafał Nowak  z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

III miejsce – Michał Orzechowski z Publicznego Gimnazjum w Mirowie

4. Szkoły gimnazjalne – rocznik 2000:

1) dziewczęta:

I miejsce – Agnieszka Konieczna  z Publicznego Gimnazjum w Majowie

II miejsce – Natalia Banaśkiewicz  z Publicznego Gimnazjum w Orońsku

III miejsce – Wiktoria Wagner z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

2) chłopcy:

I miejsce – Jakub Rogala  z Publicznego Gimnazjum w Chlewiskach

II miejsce – Mateusz Kobel z Publicznego Gimnazjum w Jastrzębiu

III miejsce – Hubert Guz  z Publicznego Gimnazjum w Mirowie

5. Szkoły gimnazjalne – rocznik 2001:

1) dziewczęta:

I miejsce – Wiktoria Kloczkowska  z Publicznego Gimnazjum w Majdowie

II miejsce – Natalia Sadkowska  z Publicznego Gimnazjum w Chlewiskach

III miejsce – Zuzanna Smorongiewicz  z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu

 2) chłopcy:

I miejsce – Piotr Droś z Publicznego Gimnazjum  w Jastrzębiu

II miejsce – Jakub Łęcki  z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu

III miejsce – Kamil Czubak z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu