2022-07-06

Imieniny: Doroty i Kajetana

Peter-Star Transport Ponadgabarytowy – poznaj lokalną firmę

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 10, 2015

Firma Peter-Star istnieje na rynku od 2007 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją usług transportowych na terenie całej Europy oraz Rosji. W tym czasie wykonała ponad 10 tysięcy transportów. Również takie, które swoimi rozmiarami przekraczały 50 metrów długości, 7 metrów szerokości oraz 6 metrów wysokości, zaś ich waga dochodziła do 150 ton. Nasza firma specjalizuje się także w transporcie kombinowanym stale współpracując z zaufanymi partnerami biznesowymi. Każdego dnia realizujemy transporty kołowe, kolejowe oraz wodne (w tym transporty morskie).

Peter-Star dysponuje własną, nowoczesną flotą pojazdów oraz różnego typu naczep służących do transportu najrozmaitszych ładunków. Każdy pojazd w naszej firmie wyposażony jest w system monitorowania GPS, który pozwala nam na śledzenie jego położenia przez 24 godziny na dobę. Za sprawny przejazd transportów odpowiadają doświadczeni kierowcy oraz piloci, dzięki którym każdy z nich dociera bezpiecznie do miejsca swojego przeznaczenia.

Pracownicy firmy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które biorą udział we wszystkich etapach związanych z realizacją Państwa zlecenia, począwszy od jego przygotowania na które składa się m.in. organizacja zezwoleń, aż po transport do finalnego odbiorcy, który poprzedzony jest załadunkiem.

Wybierając usługi Peter-Star mają Państwo gwarancję, że zamówiony transport zostanie zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów, których ściśle przestrzegamy w naszej firmie.

Peter-Star jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Firma dysponuje wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i licencjami do realizacji transportu drogowego.

Każdy ładunek przewożony za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa jest ubezpieczony.