2019-04-26

Imieniny: Jana i Juliusza

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje…

by Marek Sokołowski on Czerwiec 20, 2013

Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Szydłowcu rozpoczyna realizację ogólnopolskiej edycji projektu „Odświeżamy nasze miasta TOB3CIT” z kampanią społeczną „Miasta wolne od dymu tytoniowego.”

Celem projektu jest upowszechnienie wiedzy o istniejącym prawie, tworzenie stref wolnych od dymu tytoniowego, podnoszenie świadomości na temat wpływu dymu tytoniowego na zdrowie człowieka, uzyskania poparcia społeczeństwa dla wprowadzenia zmian w prawie, wzmocnienia egzekwowania obowiązującego prawa.

W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szydłowcu zaprasza Państwa na spotkanie w dniu 24.06.2013 roku o godzinie 10:00 w Regionalnym Centrum Multimedialnym w Szydłowcu, przy ulicy Kolejowej.

Celem spotkania jest przybliżenie założeń projektu. Państwa pomoc będzie stanowiła istotny wkład i wsparcie dla działań podejmowanych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szydłowcu w obszarze ochrony ludzi przed niekorzystnym wpływem palenia tytoniu. Pozwoli skoordynować działania i ustalić rzeczywisty stan akceptacji i przestrzegania ustawy przez społeczeństwo.

 

Elżbieta Pawlak

PPIS w Szydłowcu