2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

Oprowadzamy po najciekawszych miejscach!

by Bartosz Kaluga on Luty 19, 2015

Jesteśmy pasjonatami kochajacymi góry, Posiadamy bogate doświadczenie poparte uprawnieniami Przewodnika Beskidzkiego oraz Sudeckiego. Doskonale znamy okolice, chętnie dzielimy się informacjami o regionie i polecamy różnorodne usługi. Jeżeli szukasz przewodników, którzy poprowadzą Ciebie przez góry , nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Prowadzimy działalność „Turystyka i Ekologia” w składzie Justyna Zakrzewska, Mariusz Styliński. Jesteśmy zespołem uzupełniającym się tak by nasze usługi gwarantowały wspaniały pobyt w Bieszczadach, na pogórzu i pograniczu polsko-słowacko-ukraińskim. Posiadamy uprawnienia organizatora turystyki, przewodnika beskidzkiego i sudeckiego oraz pilota autokarowego. Zapraszamy wycieczki szkolne, grupy edukacyjne, wycieczki zakładowe, osoby indywidualne do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Mogą nas Państwo spotkać w Bieszczadach Zachodnich, Wetlina 45/1 lub skorzystać z kontaktów telefonicznych i mailowych.

Usługi oferujemy całorocznie. Od wiosny do późnej jesieni nasza działalność opiera się na organizowaniu pobytu, usługach przewodnickich i pilotażowych, zapewnieniu udziału w rekreacji na rowerach i na koniach w siodle lub na wozach. W zimie zapewniamy pobyt dla wędrowców na krótkich trasach pieszych, wyprawy na nartach skiturowych lub spacery i naukę na nartach śladowo-biegowych.

Mogą Państwo skontaktować się z nami na najróżniejsze sposoby. Jesteśmy dostępni telefonicznie i online.

www.turystykaiekologia.pl

Telefon: 500 207 559
Telefon: 724 750 036
Tel/Fax: 13 468 47 63

Artykuł sponsorowany
Realizacja na platformie www.1minutesite.pl