2022-05-24

Imieniny: Łucji i Wilhelma

Ogrodzenia Max – Sklep online Siatki Leśne

by Bartosz Kaluga on Styczeń 12, 2015

siatki leśne

Właścicielem sklepu internetowego Ogrodzenia Max jest firma SUPICO, obecna na rynku od ponad 20 lat. SUPICO zajmuje się produkcją siatki ogrodzeniowej, siatki leśnej, mat zbrojeniowych oraz powlekaniem drutu do produkcji siatki. Siatki produkowane są na nowoczesnych automatach co zapewnia odpowiednią jakość i wydajność.

Oferta – Siatka Leśna SUPICO

W sklepie Ogrodzenia Max możesz zakupić produkty firmy SUPICO, producenta siatki leśnej i ogrodzeniowej. W ofercie dostępne są siatki leśne w różnych rozmiarach, ocynkowane. Siatka leśna jest idealna do ogrodzenia lasów, upraw przed zwierzętami i innymi niepowołanymi gośćmi. Nasze siatki ogrodzeniowe stosowana są także bardzo często wzdłuż autostrad i dróg ekspresowych. Idealnie nadaje się również do grodzenia terenów budowy. Łatwy montaż i najwyższa jakość produktów wyróżnia nasze siatki od produktów konkurencyjnych.

Dodatkowa Oferta

Jesteśmy liderem na Podkarpaciu i z roku na rok odnotowujemy wzrost sprzedaży dzięki wysokiej jakości naszych produktów. Posiadamy dwie linie produkcyjne służące do powlekania drutu. Nasza ogrodzenia i siatki leśne zostały wyróżnione w kategorii artykułów przemysłowych w konkursie „Nasze dobra podkarpackie 2013”.

W naszej ofercie znajdą państwo dodatkowo:

  • Przęsła ogrodzeniowe
  • Słupki ogrodzeniowe
  • Panele ogrodzeniowe
  • Bramy przesuwne
  • Bramy ogrodzeniowe
  • Siatki ogrodzeniowe

Zaufało nam już tysiące klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Życzymy udanych zakupów!

Artykuł sponsorowany
Strona zbudowana na platformie www.1minutesite.pl