2022-08-14

Imieniny: Albina i Nikodema

Odwiedź jedno z 3 pięknych miast już od 149zł! Lataj z Radomia!

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 19, 2016

Port Lotniczy Radom położony jest w centrum Polski, w południowej części województwa mazowieckiego, w odległości około 4km od centrum Radomia. Aktualnie z radomskiego lotniska możemy podróżować do trzech zagranicznych miast.

 

Lwów

Marzysz o niezapomnianych wakacjach? Twoje plany się nie powiodły? Nic straconego! Wybierz Port Lotniczy Radom i odwiedź piękny Lwów już za 149zł. Szybka, komfortowa i bezpieczna podróż, niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Spaceruj rynkiem i podziwiaj przepiękne kamienice. Odwiedź Stare Miasto we Lwowie wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie czekaj! Zarezerwuj bilet już dziś!

LWOW

Berlin

Podróżuj z Radomia i odwiedź największe miasto w Niemczech! Będąc w Berlinie zwiedzaj liczne muzea, podziwiaj przepiękne zabytki i zrelaksuj się w interesujących miejskich ogrodach. Odwiedzając Berlin nie może nas ominąć wizyta w jednej z licznych oper znajdujących się w stolicy Niemiec. Przeloty z radomskiego lotniska do Berlina już od 149zł!

berlin-1249080_640

Praga

Wybierz Port Lotniczy Radom i już dziś zarezerwuj przelot do stolicy Czech! Praga uważana za jedno z najpiękniejszych miast w Europie! Liczne zabytki, muzea oraz galerie sprawiły, że zabytkowe centrum Pragi wpisane zostało na lista światowego dziedzictwa UNESCO. Nie zwlekaj! Zarezerwuj bilet już dziś i ciesz się niezapomnianą wizytą w największym czeskim mieście! Przeloty już od 149zł.

prague-1350542_640

 > Lataj z Radomia i już dziś zakup bilet! <

> DO WROCŁAWIA I GDAŃSKA JUŻ ZA 99ZŁ! <

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD LOTÓW

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z obsługą Portu Lotniczego Radom: