2022-07-04

Imieniny: Marii i Stanisławy

Nowy członek redakcji Portalu Szydłowieckiego

by Bartosz Kaluga on Luty 22, 2016

Miło nam poinformować, że do zespołu redakcyjnego Portalu Szydłowieckiego dołączył Michał Szymkiewicz. W ramach współpracy zajmować się będzie administracją Portalu Szydłowieckiego, Odrowąż 24 oraz wsparciem działań marketingowych dla Massive Marketing.

Michała serdecznie witamy na pokładzie Portalu! Zachęcamy naszych czytelników do kontaktu z Michałem i przesyłania informacji na skrzynkę portalu oraz informowania o wydarzeniach, które uważacie za warte do poruszania na łamach PS.

Nowe możliwości promocji dla lokalnych firm

Michał obok działań typowo administracyjnych będzie również zajmował się promocją lokalnej przedsiębiorczości. Dlatego zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa – nie tylko z Ziemi Szydłowieckiej – do skorzystania z naszej oferty reklamowej i kontaktu z Michałem odnośnie możliwej formy promocji. Michał zaproponuje Państwu szereg skutecznych rozwiązań promocyjnych, które bezpośrednio przełożą się na wyniki Państwa firmy. Oferta będzie dopasowana do Państwa możliwości finansowych, branży i oczekiwanych wyników przy zachowaniu wyjątkowo atrakcyjnych cen. W skład oferty może wchodzić m.in.:

  • budowa strony/sklepu internetowego
  • systematyczna promocja na łamach Portalu Szydłowieckiego i Odrowąż 24 (banery reklamowe, artykuły sponsorowane, promocja na social media)
  • dodatkowe bonusy reklamowe jak środki na płatne kampanie sponsorowane Google AdWords, kampanie mailingowe itp., dzięki którym będą Państwo w stanie dotrzeć z ofertą do nowych klientów na terenie całego kraju

Katalog Firm Odrowąż 24

Bardzo dużą wagę przywiązując do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, Michał również oferuje wsparcie w dodaniu Państwa działalności do Katalogu Firmy Odrowąż 24 skupiającego firmy i instytucje z naszego regionu. Do katalogu systematycznie dołączają nowe firmy i instytucje. W razie jakichkolwiek problemów z dodaniem firmy zachęcamy do kontaktu na adres: kontakt@odrowaz24.pl

Michałowi życzymy wytrwałości w relacjonowaniu wydarzeń, dużego zainteresowania artykułami ze strony naszych czytelników oraz nawiązania wielu pozytywnych relacji z firmami i instytucjami z regionu ziemi szydłowieckiej.

P.S.

Przypominamy również, że Michał Szymkiewicz prowadzi również własny fan page o Szydłowcu „Co Słychać w Szydłowcu”(https://www.facebook.com/coslychacwszydlowcu/?fref=ts) ; )