2021-04-17

Imieniny: Feliksa i Aleksandry

Nowa oferta reklamy!

by Marek Sokołowski on Sierpień 5, 2013

W związku z rosnącymi z miesiąca na miesiąc wskaźnikami odwiedzalności serwisu, zespół Portalu Szydłowieckiego przygotował nową ofertę reklamową dla firm. Biorąc pod uwagę stale rosnącą rzeszę stałych czytelników (potencjalnych odbiorców Państwa reklamy) oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny reklam (przemyślana polityka rabatowa) możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że opracowana przez oferta reklamowa jest obecnie najbardziej atrakcyjną na rynku lokalnym.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw i podmiotów – nie tylko z Ziemi Szydłowieckiej. Gwarantujemy, że proponowane przez nas rozwiązania reklamowe bezpośrednio przełożą się na wyniki Państwa firmy. Portal Szydłowiecki to serwis o charakterze informacyjno-publicystycznym, który bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Doceniamy wysiłek każdego, pojedynczego przedsiębiorcy z Szydłowca, Wierzbicy czy Chlewisk i staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom w zakresie wsparcia medialnego poprzez dopasowanie oferty reklamowej do jego możliwości finansowych, branży i oczekiwanych wyników. Rozumiemy, że każda firma jest inna – zarówno pod względem potencjału jak i wizji rozwoju.

Podstawowymi produktami reklamowymi w naszej ofercie są reklamowe banery na stronie Portalu Szydłowieckiego, reklamy z wykorzystaniem strony portalu w mediach społecznościowych oraz artykuł sponsorowany. Stosowane banery mają różne formy i rozmiary. Reklama oferowana na naszym profilu na Facebooku potencjalnie może dotrzeć do każdego „fana” naszej strony. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 1100 osób – chociaż niektóre nasze wpisy docierają do ponad 8,4 tys. facebookowiczów! Jeśli chodzi o artykuł sponsorowany istnieje możliwość publikacji gotowego, dostarczonego przez Państwa wpisu jak i zlecenie nam napisania promocyjnego tekstu w dowolnej tematyce. W tym drugim przypadku gwarantujemy dogłębną analizę opisywanej problematyki w oparciu o uzyskane dane.

Powyższe wybrane argumenty potwierdzają, że Portal Szydłowiecki jest optymalnym miejscem na reklamę dla podmiotów gospodarczych nie tylko z naszego regionu. W obszarze zainteresowania naszego serwisu – gminy Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko, Wierzbica – mieszka ponad 50 tys. osób. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz trafi do odpowiedniej grupy odbiorców, a co za tym idzie w dużej mierze do pożądanej grupy docelowej. Zapewnia to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji jej pewną opłacalność. Opracowane przez nas produkty reklamowe oraz ich umiejscowienie nie są inwazyjne, dzięki czemu są w pełni akceptowalne przez użytkowników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego na adres reklama@portalszydlowiecki.pl . Przekonacie się Państwo o jakie to tanie i skuteczne rozwiązanie. Zapraszamy!