2022-08-09

Imieniny: Bernarda i Sobiesława

Nietrzeźwy sprawca wypadku

by Bartosz Kaluga on Październik 12, 2015

4,1 promila alkoholu w organizmie miał kierujący Volkswagenem Golfem, który zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował. Do szpitala trafił 22-letni pasażer.  Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego ustalają szydłowieccy policjanci.

W niedzielę 11.10.2015 r. około godz. 12:30 w Orońsku na trasie nr 7 kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 28-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego zjechał do przydrożnego rowu, a następnie  dachował. Policjanci na miejscu ustalili, że z kierowcą podróżowało dwóch pasażerów w wieku 26 i 22 lat. Jeden ze współpodróżnych 22-latek w wyniku zdarzenia doznał obrażeń kręgosłupa i został przewieziony do szpitala.

IMG_5189

Gdy funkcjonariusze zbadali trzeźwość kierującego pojazdem, okazało się, że w organizmie miał 4,1 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Kierowca został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego ustalają szydłowieccy policjanci.

sierż. Marlena Skórkiewicz