2022-08-09

Imieniny: Bernarda i Sobiesława

Najsympatyczniejsze klasy pierwsze, w powiecie szydłowieckim

by Marek Sokołowski on Styczeń 11, 2016

klasa Ia z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddz. Integr. im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu, z wychowawczynią panią Katarzyną Karpeta

 W poniedziałek 28 grudnia zakończyło się głosowanie  w plebiscycie na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w powiecie szydłowieckim, zorganizowanym przez Echo Dnia. Pierwsze miejsce zajęła klasa Ia, a klasa Ic. Obie najsympatyczniejsze klasy są Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu.

 Jak powiedziała wychowawczyni klasy Ia, pani Katarzyna Karpeta  – od początku byliśmy zgraną grupą, a to, co działo się na kilka minut przed ogłoszeniem wyników, pokazało, że jesteśmy jedną wielką rodziną! Dzięki temu plebiscytowi nasza klasa jeszcze bardziej się zintegrowała. Wynik mówi sam za siebie. Zdobyliśmy 13724 głosy!!! To bardzo dużo!!! Uśmiech na twarzach moich wspaniałych pierwszaków był widokiem bezcennym.   Nagrodą za pierwsze miejsce są bilety wstępu dla całej klasy do Jura Parku w Bałtowie.

Wysokie drugie miejsce na najsympatyczniejszą klasę pierwszą zajęła wspomniana już klasa Ic, uzyskując 11843 głosy!!! W nagrodę uczniowie wraz z wychowawczyniami, Renatą Jaraszek i Iwoną Rzęsą pojadą do Magicznych Ogrodów koło Janowca.

 Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc, wsparcie i ogromne zaangażowanie.

 Info: Dorota Suligowska