2022-05-17

Imieniny: Marka i Elżbiety

Najlepsze kursy angielskiego w Powiecie Szydłowieckim!

by Bartosz Kaluga on Styczeń 3, 2015 · 1 comment

Jestem lektorem języka angielskiego z bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia we wszystkich grupach wiekowych na wszystkich poziomach. Uczę zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Współpracuję z wiodącymi szkołami językowymi i firmami w Warszawie. Zapraszam mieszkańców Powiatu Szydłowieckiego na indywidualny kurs języka angielskiego z English Head. Oferuję również kursy grupowe na terenie Powiatu Szydłowieckiego dla okolicznych firm.

Kursy języka angielskiego z English Head:

Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, certyfikatów FCE, CAE, CPE. Jednocześnie prowadzę zajęcia w firmach oraz dla klientów biznesowych – specjalistyczne kursy o wybranej tematyce (Business English, Legal English, English for Information and Technology). W czasie wakacji współpracuję z letnią szkołą językową w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzę zajęcia z młodzieżą z różnych krajów, przygotowując słuchaczy również do GESE Trinity College Exams.

Tłumaczenia marketingowe:

Zbuduję dla Ciebie unikalną treść wysokiej jakości niezależnie od rodzaju zlecenia – od krótkich tekstów reklamowych, aż po duże projekty online. Oferuję usługę lokalizacji tekstu, czyli językową i techniczną adaptację tekstu języka angielskiego oraz dostosowanie go do pod względem zawartości treściowej do specyfikacji rynku brytyjskiego. Optymalizuję treść wybierając odpowiednie słowa kluczowe i opisując zgodnie z przyjętymi wytycznymi meta tagi.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a nauką języka angielskiego u profesjonalnego, wykwalifikowanego i doświadczonego lektora, skontaktuj się ze mną:

  • Poprzez formularz na stronie: Englishead www.englishhead.pl
  • Wysyłając e-mail na adres: info@englishead.pl
  • Lub telefonicznie: 793 660 821

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Bielawski

English Head

500coś-z-czymś

Artykuł sponsorowany
Strona www.englishhead.pl została zbudowana na platformie www.1minutesite.pl