2022-10-04

Imieniny: Sławomira i Elżbiety

Na cmenatrzu w Szydłowcu pochowano śp. Tomasza Blocha

by Marek Sokołowski on Październik 10, 2014 · 2 komentarze

Zakończyły się obrzędy pogrzebowe śp. Tomasza Blocha, który zmarł po długiej chorobie. Pozostawił po sobie pogrążoną smutku rodzinę, znajomych i środowisko sportowe, w szczególności działaczy, piłkarzy i kibiców „Szydłowianki”, której to w ostatnich latach oddawał swoją energie i talenty organizacyjne, i której to problemy cierpliwie znosił, próbując im zaradzić. Cieszył się jej zaś jej sukcesami i  osiągnięciami piłkarzy.

Mszę świętą żałobną w intencji Zmarłego koncelebrowali:  ks. kanonik Adam Radzimirski i diecezjalny duszpasterz sportowców ks. Edward Mosioł. Po mszy świętej w kondukcie żałobnym odprowadzono trumnę ze zmarłym na szydłowiecki cmentarz. W ostatnim pożegnaniu wzięli udział: liczne poczty sztandarowe,  przedstawiciele środowiska sportowego, byli współpracownicy, znajomi, przedstawiciele samorządu lokalnego i inni.

T. Bloch po odejściu na emeryturę ze stanowiska prezesa Spółdzielni „Elektron, od stycznia 2010 roku był prezesem klubu z Targowej. Był także od lat zapalonym brydżystą. Przeżył 67 lat.

Składamy wyraz współczucia, sami dzieląc smutek rozstania; rodzinie, przyjaciołom i środowisku sportowemu Szydłowca. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym!