2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Muzyczna „Scena Zamek dla każdego”

by Bartosz Kaluga on Marzec 17, 2015

Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek zaprasza do udziału w projekcie zatytułowanym „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”. Główną ideą tego działania jest wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych, teatralnych, kabaretowych, tanecznych, itp., itd. W tym roku postanowiliśmy podzielić tematycznie nasz projekt.

I tak 18 kwietnia zapraszamy na naszą sceną wszystkich muzycznie zakręconych.  Tego dnia „SCENA ZAMEK” będzie otwarta dla każdego, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa,  występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze.

W październiku swoje talenty będą mogli zaprezentować tancerze – soliści, pary taneczne, zespoły których pasją jest taniec bez względu na jego gatunek.

W grudniu naszą scenę oddamy miłośnikom literatury i teatru – zapraszamy tych, którzy piszą, recytują, maja zacięcie aktorskie

Jednym zdaniem – oddajemy naszą scenę wszystkim, którzy chcą   pokazać publiczności  co ich  kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

My ze swojej strony obiecujemy: zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać, natomiast  wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postaramy się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Aby wziąć udział w projekcie należy wyłącznie odważyć się, przeczytać regulamin, wypełnić i wysłać zgłoszenie / wszystko do pobrania ze strony www.sckzamek.pldo dnia 10 kwietnia  2015 r.