2022-08-14

Imieniny: Albina i Nikodema

Muzyczna „Scena Zamek dla Każdego”

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 6, 2016

W sobotę – 9 kwietnia, o godz. 17.00, Szydłowieckie Centrum Kultury– Zamek zaprasza na czwartą odsłonę projektu SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO.

Założeniem tego działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej młodym, uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.

Poprzednie edycje Sceny Zamek spotkały się z życzliwym przyjęciem zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia zamkowa scena kameralną służyć będzie każdemu, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze. Tego dnia każdy może zgłosić i pokazać publiczności to co go kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

Organizatorzy ze swojej strony postarają się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać za to wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postarają się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Udział w imprezie zgłosiło 37 wykonawców, którzy zaprezentują swoje talenty muzyczne. Scenicznym prezentacjom przyglądać się będzie powołana przez organizatora Rada Starszych, która wybierze spośród wszystkich występów , ich zdaniem trzy najlepsze.

Gościem specjalnym Sceny Zamek’ 2016 będzie laureatka poprzedniej edycji imprezy – Ania Bębenek, która w sobotę wystąpi ze swoim recitalem.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek, natomiast autorzy najlepszych popisów dodatkowo będą mogli zaprezentować się na dużej scenie w trakcie Szydłowieckich Zygmuntów oraz zrealizować swój mini recital w Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek.