2021-04-22

Imieniny: Iwony i Dezyderego

Młodzik Cup 2013

by Bartosz Kaluga on Listopad 28, 2013

Adepci „Akademii Piłkarskiej Szydłowiec”  z rocznika 2003 i młodszych, podopieczni trenera Michała Kowalczyka w sobotę 23 listopada wzięli udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju piłkarskim „MŁODZIK CUP 2013”, który odbył się w Radomiu. Nasza drużyna zajęła pechowe dla siebie 4 miejsce,  gdyż w ostatniej sekundzie meczu z Bronią Radom zdobyła bramkę  której nie uznał  sędzia, a dałaby ona naszej drużynie remis w tym spotkaniu i w konsekwencji 3 miejsce.

W  turnieju  tym obok „Akademii Piłkarskiej Szydłowiec”   wzięły udział następujące drużyny: Broń Radom, Radomiak Radom, Młodzik I Radom, Młodzik II Radom,  Energetyk Kozienice, Junior I Radom, Junior II Radom,

Wyniki spotkań naszej drużyny przestawiają się następująco:

Młodzik I Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC  5:1

Młodzik II Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC  0:1

Junior II Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC  1:2

Junior I Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC  6:0

Radomiak Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC 0:1

Broń Radom – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC 2:1

Energetyk Kozienice – AKADEMIA PIŁKARSKA SZYDŁOWIEC  1:4

Akademia Piłkarska Szydłowiec  wystąpiła w następującym składzie: Mazurkiewicz Krystian,  Furman Wiktor, Kowalczyk Szymon, Kałużyński Mateusz, Cender Jakub,  Sorsa Patryk,  Bialik Kacper, Surdy Patryk, Nowek Igor, Kwiecień Mateusz, Czubak Damian, Krogulec Jakub, Napora Jakub, Kamiński Alan i Niewola Jakub.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Kowalczyk Szymon 4, Napora Jakub 4, Sorsa Patryk 2

Turniej ten był pierwszym z cyklu halowych turnieji  zimowych, w których wezmą udział adepci  „Akademii Piłkarskiej Szydłowiec” z roczników 2003-2006. Cztery z nich odbędą się w Szydłowcu 4;11i18 stycznia oraz 01lutego 2014r., na które już dziś zapraszamy.

Artur Ludew