2019-04-26

Imieniny: Jana i Juliusza

Młodzi, zdolni i z sukcesami!

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 23, 2014

olga czarnota

Z ogromną przyjemnością  przekazujemy informację o kolejnych sukcesach naszych recytatorów. 11 kwietnia podczas Koncertu Laureatów 31. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury „Amfiteatr” w Radomiu, jedną z głównych nagród zdobył KAJETAN GÓRLICKI z Teatru Poezji i Muzyki „U Radziwiłła”.

Natomiast dzień później, w Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia” odbyły się  eliminacje rejonowe 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nominację do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w dn. 29 – 30 kwietnia w Centrum Kultury w Żyrardowie  otrzymały: EWELINA BIADUŃ z Grupy Teatralnej „Zamczysko” – w kategorii turniej recytatorski oraz OLGA  CZARNOTA z TPiM „U Radziwiłła” – w kategorii poezja śpiewana. Wyróżnienie przypadło w udziale OLDZE WOJCIECHOWSKIEJ z „Zamczyska” – w kat. – turniej recytatorski oraz DAMIANOWI ZIÓŁKOWSKIEMU z „U Radziwiłła” – w kat. turniej teatrów jednego aktora.

Laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i już teraz ściskamy kciuki, życząc powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

A. Klepaczewska