2022-01-18

Imieniny: Konrada i Arnolda

„Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”

by Bartosz Kaluga on Maj 17, 2016

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew serdecznie zaprasza lokalnych przedsiębiorców na spotkanie nt. programu lojalnościowego „Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”. Spotkanie odbędzie się 19 maja o godzinie 17.00 w przygotowanym punkcie informacyjnym na Rynku Wielkim.

Tego dnia Burmistrz Artur Ludew zaprasza do rozmów m.in. właścicieli sklepów, właścicieli lokali gastronomicznych i usługowych, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy.

Program ten ma w swoich głównych założeniach, że posiadacz karty może korzystać z ulg oraz zwolnień udostępnionych przez jednostki organizacyjne, firmy, przedsiębiorców i inne instytucje użyteczności publicznej, które przystąpiły do Programu „Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”. Wykaz aktualnych partnerów i oferowanych przez nich ulg i zwolnień publikowany będzie na stronie internetowej Gminy Szydłowiec. Posiadacze karty będą mogli uzyskać atrakcyjne rabaty. Spowoduje to zwiększone zainteresowanie towarami i usługami objętymi zniżkami, a co za tym idzie większe obroty placówek, które przystąpią do programu. Z kolei informacja o firmach partnerskich na stronach Urzędu Miejskiego oraz oznakowanie placówek logo projektu korzystnie wpłynie na promocję i wizerunek firm.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców do udziału w programie.

Urząd Miejski w Szydłowcu