2022-07-04

Imieniny: Marii i Stanisławy

Lucky 5 Ranch – kolejny wyjazd Sobieskiego.

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 24, 2016

Uczniowie kl. I a i kl. I c z ,,Sobieskiego” na spotkaniu integracyjnym w Lucky 5 Ranch

W piątek 17 czerwca, w godzinach popołudniowych, odbyło się spotkanie integracyjne uczniów kl. Ia i kl. Ic, ich rodziców oraz wychowawców.

Miejscem spotkania był Ośrodek Szkoleniowo Jeździecki Lucky 5 Ranch w Mroczkowie. Pierwszoklasiści zaprosili swoich Rodziców na ognisko z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Pomogły im w tym panie: Katarzyna Karpeta, Renata Jaraszek, Iwona Rzęsa.

Najpierw wprowadziliśmy się w radosny nastrój poprzez śpiewanie piosenek oraz recytowanie wierszyków. W ten sposób dzieci z kl. Ic mogły wyrazić rodzicom swoją wdzięczność i miłość. Wręczyły też piękne laurki. Następny był słodki poczęstunek, niespodzianka – tort – z dedykacją Dla Rodziców. Potem wszyscy zasiedli wokół ogniska do pieczenia kiełbasek.

Był to szczególny dzień dla dzieci, ponieważ rodzice bawili się wraz z nimi. Atrakcji było wiele – ujeżdżanie byka, dojenie sztucznej krowy, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, itp. W przyjaznej atmosferze i przy kowbojskiej muzyce wszyscy świetnie się bawili ( aż szkoda było wracać ). Czas miło spędzony na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania.

Wszystkim przybyłym Rodzicom dziękujemy za wspólną zabawę.