2021-09-24

Imieniny: Kryspina i Ingi

List do redakcji

by Marek Sokołowski on Marzec 10, 2014

Witam serdecznie. Nazywam się Marta Gromek. Mnie i mojej rodzinie spalił się dom w nocy z dwudziestego na dwudziesty pierwszy stycznia tego roku. Zaraz po pożarze przebywałam przez 2 tygodnie w szpitalu. Nie wiedziałam, że po powrocie będę tak mile zaskoczona tym, że tak wiele osób tak chętnie odpowie pomocą na nasze potrzeby. Wszystko się spaliło niestety i musieliśmy remontować dom od podstaw. Ale już teraz, ledwo w półtora miesiąca od pożaru mogłam wrócić z dziećmi od mamy do domu. Dużo pracy jeszcze nas czeka, ale wiele już zrobiliśmy dzięki  „Waszej” pomocy. Jest sporo osób, którym oboje z mężem chcielibyśmy podziękować.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wpłacali pieniądze na nasze konta za pośrednictwem Facebook, Portalu Szydłowieckiego, Naszego Szydłowca. Dziękujemy wszystkim, którzy brali i w dalszym ciągu biorą udział w aukcjach. Ogromnie dziękujemy Piotrkowi Kowalskiemu, który od początku nas wspierał w tej sytuacji i nadal to robi.

Wszystkim, którzy brali i biorą udział w jego akcji, którzy odpowiedzieli na jego akcję. Dziękujemy mojej rodzinie również, rodzinie mojego męża za pomoc finansową i pomoc przy remoncie. Bardzo dziękujemy też naszej wsi, kapłanom z parafii Jastrząb i wszystkim z naszej parafii, którzy też nie odmówili pomocy finansowej. I ogromnie dziękujemy dyrekcjom szkoły w Jastrzębiu, Woli oraz w Szydłowcu przy ul. Wschodniej za odpowiedź na nasze potrzeby, tymże szkołom za wsparcie finansowe.

Kochani, myślę sobie, że jest wiele rodzin, które potrzebują pomocy bardziej niż my, mają większe problemy od naszych i często tej pomocy nie otrzymują. Dlatego tym bardziej rodzi się uśmiech na twarzy, bo w tak trudnych czasach, kiedy ciężko o każdą złotówkę tak wielu z Was tak chętnie tą złotówkę dla nas oddało. I dziękuję Wam za to jeszcze raz.

Bardzo dziękuję także redakcji portalszydlowiecki.pl za przekazanie tych informacji.

Z pozdrowieniami

Marta Gromek