2018-10-21

Imieniny: Marka i Cecylii

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Szydłowcu

by Damian Ziółkowski on Wrzesień 25, 2018

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Szydłowcu

24 września bieżącego roku o godzinie 18.00 odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Szydłowcu. Agnieszka Górska – kandydat do sejmiku województwa Mazowieckiego przedstawiła kandydatów, którzy w wyborach samorządowych 2018 będą startować list Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Szydłowieckim.

Przedstawiono kandydatów na Wójtów, do rad gmin i powiatu, oraz kandydata na Burmistrza Szydłowca z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Pana Kamila Skrzyniarza.

 

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

Listy Prawa i Sprawiedliwości:

Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie kandydatury z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w powiecie Szydłowieckim.

Okręg nr 1

1 KORNATOWSKI Piotr Walenty 69 Szydłowiec
2 GWAREK Magdalena 28 Wola Korzeniowa
3 PYTLAK Dariusz Wojciech 48 Szydłowiec
4 WINIARCZYK Grzegorz Marcin 35 Szydłowiec
5 GWAREK Krystyna 62 Szydłowiec
6 RUZIK Marek 40 Zdziechów
7 ZIĘTKOWSKA Beata 44 Omięcin
8 JANCZYK Ewelina Katarzyna 37 Lipienice Górne
9 MATYSZCZAK Antoni 69 Szydłowiec
10 SOKOŁOWSKI Marek 59 Szydłowiec

Okręg nr 2

1 BĄK Zdzisław Tadeusz 57 Zaława
2 PODSIADŁA Ewelina 34 Budki Pierwsze
3 NĘDZKA Kazimierz Gerard 63 Chlewiska
4 KIERKUŚ Iwona 42 Skłoby
5 SADOWNIK Tomasz Sławomir 46 Ostałów

Okręg nr 3

1 KOWALIK Joanna Nina 38 Mirów Stary
2 KNOP Krzysztof Jacek 37 Orońsko
3 KRUK Małgorzata 34 Orońsko
4 FIGARSKA Alicja 62 Dobrut
5 JANCZYK Cezary Szczepan 40 Lipienice Górne
6 GAJEWSKI Michał Marcin 36 Mirów Nowy
7 KĘPAS Daniel Marek 59 Bieszków Górny
8 SWĘDA Andrzej 49 Orońsko

Kandydaci na wójta

Gmina Jastrząb: Zbigniew Sarnat

Gmina Chlewiska: Albert Kijak

Gmina Orońsko: Waldemar Matyszczak

Gmina Mirów: Kamil Minda 

Kandydatury z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do rad gminnych:

Gmina Chlewiska

Okręg nr 2

JANIK Klaudia 21 Budki Trzecie

Okręg nr 3

PODSIEBIERSKA Aniela Marzena 46 Budki Pierwsze

Okręg nr 5

ERBEL Stanisław Józef 63 Koszorów

Okręg nr 7

TKACZYK-WABIK Anna 52 Ostałów

Okręg nr 8

SALAMAGA Andrzej Stanisław 62 Cukrówka

Okręg nr 9

FLORCZYK Albert 40 Zaława

Okręg nr 10

TOMCZYK Roman Janusz 64 Stefanków

Okręg nr 11

SYKUŁA Zbigniew Henryk 57 Skłoby

Okręg nr 12

KAPRZYK Mariusz Piotr 43 Wola Zagrodnia

Okręg nr 13

KRUPA Katarzyna 40 Chlewiska

Okręg nr 14

WAGA-WOŹNIAK Martyna Anna 32 Chlewiska

Okręg nr 15

MAGIERA Katarzyna Barbara 39 Chlewiska

Gmina Jastrząb

Okręg 1

STEFANIAK Grzegorz 25 Jastrząb

Okręg 2

KOSNO Agnieszka Renata 45 Jastrząb

Okręg 3

SERWA Anna 39 Jastrząb

Okręg 4

WOŹNIAK Diana 37 Kuźnia

Okręg 5

TOMCZYK Agnieszka Elwira 44 Lipienice

Okręg 6

GUŹLIŃSKA Barbara Bożena 61 Śmiłów

Okręg 7

DEFIŃSKA Anna Maria 50 Wola Lipieniecka Mała

Okręg 9

KALUGA Karol 26 Nowy Dwór

Okręg 10

WIETRAK Edyta Ewa 43 Lipienice Górne

Okręg 11

MĄKOLA Leszek Ryszard 48 Lipienice Dolne

Okręg 12

KUŹDUB Rafał Jerzy 37 Gąsawy Plebańskie

Okręg 13

CZUBAK Krystyna 65 Gąsawy Rządowe Niwy

Okręg 14

WITKOWSKA Beata Magdalena 47 Gąsawy Rządowe

Okręg 15

ZAKONNIK Mieczysław Józef 63 Gąsawy Rządowe

Gmina Mirów

Okręg 1

BĘBENEK Katarzyna Sylwia 34 Bieszków Dolny

Okręg 2

GŁUCH Beata Katarzyna 43 Bieszków Dolny

Okręg 3

CZARNOTA Grzegorz Piotr 43 Bieszków Górny

Okręg 4

NOWAK Mateusz Piotr 23 Mirów Stary

Okręg 5

SIEDLECKI Jan 55 Mirów Stary

Okręg 6

NOWAK Alicja Anna 45 Mirów Stary

Okręg 7

MATEJSKI Wojciech Łukasz 33 Mirówek

Okręg 8

MINDA Kamil Tomasz 34 Mirówek

Okręg 9

RUDZIŃSKI Grzegorz Władysław 51 Mirów Nowy

Okręg 12

MAZURKIEWICZ Robert Zbigniew 41 Rogów

Okręg 13

GOŁOSZ Piotr Eugeniusz 59 Zbijów Duży

Okręg 14

PODGÓRSKI Marek Grzegorz 52 Zbijów Duży

Okręg 15

KIEŁBASA Jacek 40 Zbijów Mały

Gmina Orońsko

Okręg 1

SŁOWIŃSKI Czesław 61 Helenów

Okręg 3

KIL Mirosław 65 Orońsko

Okręg 4

ŁUGOWSKI Mirosław Piotr 54 Orońsko

Okręg 5

STAŃCZYK Adam 54 Dobrut

Okręg 6

BIAŁAS Karol Tomasz 44 Krogulcza Sucha

Okręg 7

KUROSZ Andrzej Leszek 42 Łaziska

Okręg 8

NIEWIAROWSKA Agnieszka Małgorzata 47 Łaziska

Okręg 9

KWIETNIEWSKI Robert Piotr 43 Zaborowie

Okręg 10

GRYMA Tomasz 30 Ciepła

Okręg 11

GAJEWSKA Maria 68 Wałsnów

Okręg 12

MIRECKI Mariusz Włodzimierz 45 Tomaszów

Okręg 13

KACZYŃSKA Wiesława Józefa 53 Chronów-Kolonia

Okręg 14

BĄCZEK Dawid Łukasz 28 Chronów

Okręg 15

SZAŁAS Barbara 57 Guzów

Gmina Szydłowiec

Okręg 1

MATYSZCZAK Dariusz 44 Szydłowiec

Okręg 2

ROKICKI Mieczysław 51 Łazy

Okręg 3

TAMIOŁA Halina 57 Barak

Okręg 4

JAROSIŃSKI Józef Eugeniusz 67 Szydłówek

Okręg 5

DERLETA Grzegorz 37 Wysoka

Okręg 7

BĄK Kacper 40 Szydłowiec

Okręg 8

SZCZEŚNIAK Aneta Magdalena 41 Szydłowiec

Okręg 9

BĄK Jerzy Leon 67 Szydłowiec

Okręg 10

SKRZYNIARZ Kamil Waldemar 31 Szydłówek

Okręg 11

LISAK Wioleta Renata 36 Szydłowiec

Okręg 12

Śliwa Piotr 43 Szydłowiec

Okręg 13

SŁYK Piotr Damian 42 Szydłowiec

Okręg 14

RYCERSKA Grażyna Regina 58 Szydłowiec

Okręg 15

KWIECIEŃ Wiesław 65 Szydłowiec