2021-09-24

Imieniny: Kryspina i Ingi

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną!

by Bartosz Kaluga on Marzec 19, 2014

Znów organizujemy konkurs! Bardzo się cieszymy, bo znów w Starostwie będzie kolorowo i bajkowo. Konkurs wielkanocny cieszy się z roku na rok tak ogromnym powodzeniem, że tym razem zmieniliśmy nieco reguły. Z każdej placówki szkolnej, WTZ czy innej edukacyjno kulturalnej może do nas wpłynąć maksymalnie 10 prac. W zeszłym roku prac było 465 i przestały nam się mieścić w pokoju 206 (Wydział Rozwoju i Promocji) stąd ta decyzja.

Konkurs jest nie tylko świetnym pretekstem wyżycia się plastycznego dla Młodych, ale też wspaniałym produktem promocyjnym. W zeszłym roku, bowiem, prace przyszły do nas nie tylko z terenu Powiatu, ale też z Warszawy, Wolanowa czy Skarżyska.

Ponadto produkt finalny, jakim jest druk zwycięskiej pracy w formie kartki świątecznej, jest świetnym materiałem promocyjnym Powiatu Szydłowieckiego, który ma swoją, niepowtarzalną kartkę wielkanocną, a przy okazji promujemy młodego twórcę.

W zeszłym roku wygrała praca 10 latka. Ucznia z małej szkoły w miejscowości Budki Mateusza Nowaka. Mateusz, tak jak i laureaci poprzednich edycji, otrzymał komplet gotowych kartek.

Zachęcam do podzielenia się powyższą wiadomością.

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Inga Pytka – Sobutka

Wydział Rozwoju i Promocji Starostwo Powiatowe