2022-07-04

Imieniny: Marii i Stanisławy

Konkurs – Najpopularniejszy Dzielnicowy 2014 roku

by Bartosz Kaluga on Listopad 2, 2014 · 1 comment

Od  1 listopada  2014 roku  rusza już VI edycja  konkursu na „Najpopularniejszego  Dzielnicowego Roku  2014” Mieszkańcy naszego powiatu będą mogli po raz kolejny oddać swój głos na najlepszego ,najpopularniejszego dzielnicowego pracującego w jego miejscu zamieszkania. Konkurs będzie trwał w dniach 1-30 listopada 2014 roku  a w miesiącu grudniu 2014, nastąpi jego rozstrzygniecie.

Dzielnicowy, to policjant pierwszego kontaktu społecznego z instytucją odpowiedzialną za ochronę bezpieczeństwa ludzi i porządku publicznego. Jest to policjant który pracuje najbliżej nas. Znane mu są problemy lokalnej społeczności. Jest  to osoba, która  Cię wysłucha, zajmie się sprawą i postara  pomóc.

Każdy mieszkaniec powiatu szydłowieckiego będzie mógł oddać swój głos  i napisać  w ankiecie ,który  jego zdaniem dzielnicowy  jest najlepszy w swoich działaniach. Skrzynki do głosowania będą ustawione w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu, Starostwie Powiatowym w Szydłowcu, oraz w Urzędach Gmin w Orońsku ,Jastrzębiu, Chlewiskach, Mirowie. Nadto będzie można bezpośrednio zagłosować w budynku Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu przy ulicy Kościuszki 194 .

Oddanie głosu następuje przez  wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety i wrzucenie jej do skrzynki .Na łamach lokalach gazet będą opublikowane fotografie dzielnicowych ,którzy obsługują poszczególne rejony służbowe. Również na stronie internetowej  http://tnij.org/dzielnicowyroku Komendy Powiatowej w Szydłowcu są opublikowane informacje o dzielnicowych wraz z przydzielonym rejonem służbowym, który obsługują.

Zapraszamy państwa  do udziału w plebiscycie.

asp. szt. Dariusz Gawęda

Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu