2019-04-23

Imieniny: Joanny i Zuzanny

Konkurs „Hasło promocyjne Szydłowca” rozstrzygnięty!

by Marek Sokołowski on Czerwiec 26, 2013

Przypomnijmy ,że zadaniem uczestników było zaproponowanie hasła, które miałoby promować nasze miasto w Polsce. Na konkurs wpłynęło pięć propozycji. Czytelnicy Portalu Szydłowieckiego mieli cztery tygodnie na głosowanie poprzez aplikację konkursowa na Facebook’u – na ich zdaniem najlepsze, najciekawsze i najbardziej chwytliwe hasło.

Czytelnicy w głosowaniu wybrali propozycję Pani Katarzyny Jedlińskiej: „Szydłowiec – odkryj pokłady potencjału…”, która wraz z hasłem przesłała także opracowane specjalnie na tę okazję logo. Hasło wybrane przez uczestników konkursu również według Komisji Konkursowej spełnia wszystkie wymagania pod względem marketingowym i PR-owym na hasło pozytywnie promujące nasze miasto. Pomysłowe, a jednocześnie z prostotą przekazu i nawiązanie do szydłowieckich pokładów piaskowca. Pani Katarzyna otrzyma od nas nagrodę – książkę Marco Patricelliego „Ochotnik. O rotmistrzu Witoldzie Pileckim”.

Drugą książkę „Polska. 101 wycieczek” przewidziano dla osoby, której hasło zostanie wyróżnione przez Komisję Konkursową. Komisja wyłoniona z zespołu redakcyjnego Portalu Szydłowieckiego wybrała hasło Pani Emilii Bączek: „Szydłowiec – historia, tradycja, piaskowiec!”. Koncepcja Pani Emilii nawiązuje do bogatej historii naszego miasta – na czym również moglibyśmy – jako gmina – budować długoletnią strategię promocyjną, której jak na razie nie ma…

Obu paniom serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Nagrody zostaną przekazane w najbliższym czasie.