2021-09-27

Imieniny: Szymona i Tadeusza

KONCEPCJA WIZUALNA – KONSTELACJE DOBRYCH MIEJSC

by Bartosz Kaluga on Grudzień 15, 2015

Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego przewodnika po województwie, aby móc zaproponować odwiedzającym rozwiązanie, które w pełni zadowoli najbardziej wymagających turystów. Stworzyliśmy konstelacje atrakcji kujawsko-pomorskich.

Obraz województwa zmienia się jak w kalejdoskopie, co odzwierciedla logo konstelacji dobrych miejsc. Barwy przenikają się i zmieniają swoje kolory w zależności od wybranej tematyki, symbolizując różnorodność województwa, która jest w zasięgu ręki.

Nowoczesna forma, to odzwierciedlenie pojedynczych punktów, które łącząc liczne szlaki turystyczne, tworzą całość. To ty decydujesz, które z tych alternatywnych połączeń staną się Twoim ulubionymi atrakcjami w kujawsko-pomorskim.

logo_aktywny-wypoczynek

Nowoczesny wygląd logotypów odpowiada temu, jakie jest województwo kujawsko-pomorskie. Regionalna turystyka nie tylko odsłania przed sobą swoje walory, ale również uczy odkrywać miejsca wcześniej nieznane. Z nami poznasz każdą możliwość poruszania się po nowo powstałej mapie kujawsko-pomorskiego, po konstelacji dobrych miejsc.

Alternatywne wersje tego samego symbolu odzwierciedlają różnorodność województwa o każdej porze roku. Ten region tętni życiem niezależnie od pogody i czasu.

Zobacz jak prezentuje się Kujawsko-Pomorskie na blogu: www.konstelacje.kujawsko-pomorskie.travel

Facebook 

Instagram