2021-10-23

Imieniny: Jana i Flory

Kolejny sportowy sukces PSP nr 2

by Bartosz Kaluga on Marzec 4, 2016

Chłopcy z PSP nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu w dniu 02.03.2016 r. awansowali na kolejny szczebel zawodów sportowych w mini piłce nożnej w turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarka” w kategorii U-12. Nasz zespół zdobył I MIEJSCE w eliminacjach powiatowych rejonu radomskiego, pokonując wysoko inne drużyny. Mecze rozgrywane były 2x10min. w systemie „każdy z każdym” a każdy mecz był kontrolowany przez gospodarzy.

Wyniki poszczególnych meczów:

  • PSP 2 Szydłowiec – UKS Hubal Chlewiska 4:0 (1-Kowalczyk Sz., 1-Kałużyński M., 1-Koniarczyk O., 1-Makowski D. )
  • UKS Hubal Chlewiska – PSP Borkowice 0:1
  • PSP 2 Szydłowiec – PSP Borkowice 6:1 (2-Kowalczyk Sz., 3-Kałużyński M., 1 Koniarczyk O.)

Nasza drużyna wykazała się ogromnym zaangażowaniem, umiejętnościami i jeszcze większą wolą walki, nie ustępując w żadnym fragmencie gry przeciwnikom. Dzięki temu chłopcy zajęli pierwsze miejsce i dalej będą reprezentowali naszą gminę i szkołę w gronie najlepszych 7 drużyn piłkarskich w Finale Radomskim, który odbędzie się w połowie marca w Radomiu. Jest to kolejny duży sukces uczniów w tej dyscyplinie sportu.

Skład drużyny chłopców: Kaleta Dawid, Kałużyński Mateusz, Kober Kacper, Koniarczyk Oskar, Kowalczyk Szymon, Mosiołek Wiktor, Cender Jakub, Cieloch Michał, Makowski Dominik, Musiałek Bartosz.

Opiekunem i trenerem uczniów jest mgr Mariola Biegaj- nauczyciel wychowania fizycznego.

Życzymy powodzenia na dalszym etapie!