2021-04-19

Imieniny: Bernarda i Bazylego

Kibicuj Rodzinie po raz kolejny

by pa pa on Czerwiec 21, 2013

23 czerwca w niedzielę na stadionie Szydłowianki, ul Targowa 8, będzie miało miejsce rodzinne świętowanie Dnia Ojca. To kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy z okazji Dnia Ojca pod hasłem „Kibicuj Rodzinie”, która odbyła się w Jedlni Kościelnej. Kanwą tego dnia będą także takie okoliczności jak: dziękczynienie za 15 lat Domowego Kościoła w Szydłowcu  i 40 lat DK w Polsce.

 W programie są takie wydarzenia jak:

  1. Msza   św.. dziękczynna w parafii Św. Zygmunta Szydłowcu, godz.12.00.
  2. Zwiedzanie      z przewodnikiem miasta Szydłowca, godz.. 13.30.
  3. Mecz      piłki nożnej Ojcowie & Synowie vs Księża Moderatorzy godz. 15.00 na stadionie Szydłowianki (ul. Targowa 8).
  4. Imprezie  sportowej na stadionie, towarzyszyć będzie piknik rodzinny, zabawy dla dzieci, koncert w przerwie meczu Miejskiej Orkiestry Dętej, prezentacja wozu      ratowniczo-gaśniczego JRG, tańce i śpiew, grill, ciasta, napoje!

Impreza ma na celu promocję troski o rodzinę, budowania szacunku dla ojców i ich pracy, promować zdrowy chrześcijański model rodziny. Docenić dar osoby ojca w rodzinie i duchowe ojcostwo księży moderatorów.

Jest okazja, aby niedzielne popołudnie spędzić rodzinnie, nie przed telewizorem, ale czynnie na placu gry i podczas pikniku.  Tworząc wspólnotę zgromadzoną w imię Jezusa, jako jedna rodzina, wyznająca pokój, miłość i jedność!

Organizatorami jest Ruch Światło Życie Domowy Kościół, który zaprasza przyjaciół i sympatyków!

Moderator diec. DK ks. Maciej Korczyński  Para diec. DK Anna i Marek Kwiatkowscy