2022-05-22

Imieniny: Wandy i Zenona

Katalog Firm – firmy z powiatu szydłowieckiego i okolic w jednym miejscu

by Bartosz Kaluga on Maj 21, 2015

Katalog firm www.firmy.odrowaz24.pl umożliwia darmowe dodanie do katalogu firm z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, przysuskiego, koneckiego oraz opoczyńskiego i najbliższych okolic. Celem katalogu jest promocja lokalnych firm, szczególnie tych małych i jednoosobowych działalności gospodarczych, oraz umożliwienie mieszkańcom wyszukiwanie usług z naszego regionu.

Katalog firm jest drugim serwisem składowym portalu Odrowąż 24. Od kilku miesięcy działają serwisy kilku ziem, które promują wiadomości z lokalnych portali i blogów. Tym razem Katalog Firmy Odrowąż 24 będzie skupiał się na promowaniu lokalnej przedsiębiorczości.

Zachęcam do dodawania do katalogu wszystkie firmy z Powiatu Szydłowieckiego, ponieważ katalog Firmy Odrowąż 24 będzie wkrótce intensywnie promowany poza granicami naszego powiatu. Jest to zatem szansa na dotarcie z ofertą swoich usług i produktów do mieszkańców okolicznych powiatów. Mam nadzieję, że przyczyni się do większej kreatywności i konkurencji na naszym lokalnym rynku.

Od rynku lokalnego do rynku krajowego i… międzynarodowego

Promocja kanałem internetowym nie posiada teoretycznie granic. Poprzez marketing internetowy swoje usługi można promować nie tylko na najbliższym obszarze, ale również na terenie kraju czy poza jego granicami. Dlatego warto promocję zacząć od lokalnych katalogów firm, czy lokalnych portali takich jak Portal Szydłowiecki, Nasz Szydłowiec, Tygodnik Szydłowiecki itp.

Niewiele firm korzysta z tego rodzaju promocji, natomiast wszelkie statystyki pokazują, że to kanał internetowy zaczyna być kluczowym kanałem promocji dla wielu branż. Zatem śpiesz się przed konkurencją, jeśli jeszcze nie korzystasz z promocji w Internecie i wykorzystaj swoją szansę do zwiększenia grona klientów!

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkową reklamą skontaktuj się bezpośrednio z wydawcą serwisu, firmą Massive Marketing Bartosz Kaluga, na adres mailowy biuro@massivemarketing.pl. Możliwe formy reklamy:
  • reklama w katalogu Firmy Odrowąż 24 oraz na innych serwisach składowych portalu Odrowąż 24
  • reklama na innych mediach internetowych firmy Massive Marketing oraz Sintra Consulting
  • content marketing w mediach internetowych na terenie całej Polski oraz portalach branżowych
  • marketing internetowy na międzynarodowych rynkach
  • social media marketing
  • zarządzanie projetkami informatyczymi
  • budowa mobilnych stron internetowych
  • budowa mobilnych sklepów internetowych
  • budowa zaawansowanych platform sprzedażowych na platformie Magento
Zapraszam do współpracy
Bartosz Kaluga
Zobacz profil Bartosz Kaluga na LinkedIn