2022-12-03

Imieniny:

Kartki świąteczne i noworoczne dla firm

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 30, 2017

Serwis KartkaSwiateczna.pl oferuje produkcję kartek świątecznych, kartek okolicznościowych i zaproszeń ślubnych. Są one wykonane techniką laserową, która jest obecnie bardzo popularna i poszukiwana, lecz nie tylko dlatego, tą metodą można wyciąć nawet najmniejszy szczegół, w ten sposób ogólny wygląd jest ekskluzywny i nietypowy.

Już na pierwszy rzut oka można zobaczyć, z jaką precyzją laser wycina na kartkach każdy kawałek, nawet ten o niewielkich rozmiarach. W ofercie firmy można odnaleźć różne kolekcje, między innymi:

Kolekcja klasyczna

Kartki świąteczne inspirowane motywami świątecznymi, takimi jak choinki, płatki śniegu. Połączenie różnorodnych technik druku na papierach bardzo wysokiej jakości. W tej kategorii znajdziecie same aktualne noworoczne wzory utworzone według innowacyjnych pomysłów.

Kolekcja nowoczesna

Należysz do firm, które nie chcą pozostawać w tyle za obecnym trendem? Nasza nowoczesna kolekcja zawiera stylową interpretację życzeń, połączonych z klasycznymi motywami świątecznymi. Proponowane przez nas kartki noworoczne są dostępne w różnych wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Do wyrobu kartek używamy papieru najlepszych światowych producentów takich Arjo Viggins i Fedrigoni.

Kartki pod wytyczne klienta

Nie możesz podjąć decyzji co do wyboru odpowiedniej kartki dla swojego kontrahenta? Jesteśmy od tego, aby doradzić Ci jaką wybrać kartkę, która zachwyci się Twój klient. Nasze pocztówki inspirują i zachwycają każdego kto znajdzie je w swojej skrzynce pocztowej. Oczywiście nasz firma oferuje personalizacje kartki – wedle wytycznych klienta. Nadruk loga i własnych życzeń. Ponadto oferujemy szeroką gamę nadruków – począwszy od tych zwyczajnych dobrze znanych każdemu, po nadruki nabijane złotą folią które do dzisiaj są unikatowe w skali światowej.

To co nas wyróżnia to: Jakość, Szybkość a także możliwość zamówienia darmowych wzorów kartek.

Złóż zamówienie na: www.kartkaswiateczna.pl