2018-12-11

Imieniny:

Kandydaci do Rady Powiatu Szydłowieckiego

by Damian Ziółkowski on Wrzesień 25, 2018

Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Szydłowcu. Poniżej zobaczą Państwo pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Szydłowieckiego według okręgu. Zestawienie zawiera następujące informacje: pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania.

Okręg nr 1 Miasto i Gmina Szydłowiec

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gospodarcze

  1. GÓRLICKI Włodzimierz, 62, Szydłowiec
  2. SIEBYŁA Karol Arkadiusz, 33, Szydłowiec
  3.  BIALIK Piotr Wojciech, 48, Szydłowiec
  4. TOMCZYK Marek, 36, Szydłowiec
  5.  GARECKA-GŁOWACKA Monika Katarzyna, 43, Sadek
  6. CZERWIAK Stanisława Janina, 69, Szydłowiec
  7. MAJEWSKA Barbara, 52, Szydłowiec
  8. PIASECKA Laurencja Anita, 46, Szydłowiec
  9. GRUDZIEŃ Dariusz, 53, Szydłowiec
  10.  KONIARCZYK Andrzej, 42, Szydłowiec

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. GNAT Danuta Jolanta, 55, Szydłowiec
  2. KWIATEK Michał Narcyz, 30, Wola Korzeniowa
  3. SZCZEŚNIAK Łukasz Konrad, 33, Ciechostowice
  4. KRZEWIŃSKI Albert Marian, 43, SZYDŁOWIEC
  5. SZYMKIEWICZ Mariusz, 41, Szydłowiec
  6. PĘKSYK Dorota, 45, Szydłowiec
  7. DERLETA Jerzy, 67, Wysoka
  8. DYCHAŁA-MATYSIAK Magdalena Maria, 46, Marywil
  9. RZEŹNIK Beata, 43, Zdziechów
  10. ŁĘKAWSKI Stefan, 69, Sadek

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd 

  1. ZAWODNIK Paweł, 28, Szydłowiec
  2. STANIK Monika, 36, Szydłowiec
  3. SOBUTKA-KLEPACZEWSKA Agnieszka, 48, Szydłowiec
  4. BUCZEK Iwona, 45, Majdów
  5. RYCERSKI Mateusz, 29, Szydłowiec
  6. SZCZEŚNIAK Sławomir Lucjan, 47, Szydłowiec
  7. FARBIŚ Elżbieta Katarzyna, 34, Szydłowiec
  8. GIL Marzena Danuta, 53, Szydłowiec
  9. GÓRLICKI Paweł, 54, Szydłówek
  10. ORMAN Tomasz Henryk, 52, Szydłowiec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. WŁOSKIEWICZ Adam Mieczysław, 62, Szydłowiec
  2. MAMLA Rajmund Kazimierz, 63, Majdów
  3. WLAZŁO Adam Stanisław, 55, Szydłowiec
  4. MICHALSKA Maria, 53, Szydłowiec
  5. PIĘTOWSKI Tadeusz, 63, Sadek
  6. JANICKA Kinga, 35, Szydłowiec
  7. KĘPCZYŃSKI Adam Franciszek, 57, Jankowice
  8. BŁASZCZYK Karolina, 29, Wola Korzeniowa
  9. WALASIK Małgorzata, 32, Wysocko
  10. ZIELIŃSKA Sylwia Katarzyna, 34, Wilcza Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. CIELECKI Wiktor Artur, 48, Szydłowiec
  2. LAGNER Ewelina, 37, Szydłowiec
  3. STĘPIEŃ Agnieszka, 53, Wola Korzeniowa
  4. ZIMNICKA Ewa Alicja, 44, Szydłowiec
  5. JANCZYK Marek Bogdan, 63, Szydłowiec
  6. ADAMCZYK Albert Szymon, 32, Szydłowiec
  7. PODGÓRSKI Jacek, 49, Szydłowiec
  8. MACIEJEWSKA Dominika Ewa, 29, Szydłowiec
  9. WESOŁOWSKI Wojciech, 42, Szydłowiec
  10. POMORSKA-BĘBENEK Edyta Halina, 29, Szydłowiec

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 

  1. KORNATOWSKI Piotr Walenty, 69, Szydłowiec
  2. GWAREK Magdalena, 27, Wola Korzeniowa
  3. PYTLAK Dariusz Wojciech, 48, Szydłowiec
  4. WINIARCZYK Grzegorz Marcin, 35, Szydłowiec
  5. GWAREK Krystyna, 62, Szydłowiec
  6. RUZIK Marek, 40, Zdziechów
  7. ZIĘTKOWSKA Beata, 44, Omięcin
  8. JANCZYK Ewelina Katarzyna, 37, Lipienice Górne
  9. MATYSZCZAK Antoni, 69, Szydłowiec
  10. SOKOŁOWSKI Marek, 59, Szydłowiec

Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej 

  1. BEDNARCZYK Krystyna, 66, Szydłowiec
  2. DEPO Jan Michał, 62, Szydłowiec
  3. DULĘBA Martyna Małgorzata, 36, Szydłowiec
  4. GRZMIL Bogdan Jan, 58, Szydłowiec
  5. GULA Krzysztof Wiesław, 57, Szydłowiec
  6. GÓRLICKI Robert Maciej, 42, Szydłowiec
  7. KWAPISZ Andrzej Stanisław, 61, Szydłowiec
  8. CZYŻEWSKA-POCHYLSKA Iwona Dagmara, 42, Szydłowiec
  9. WIKTOROWICZ Sławomir Grzegorz, 44, Szydłowiec
  10. WIŚNIEWSKA-KUREK Ewelina Honorata, 47, Sadek

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa dla Szydłowca

  1. GÓRECKI Włodzimierz Tomasz, 59, Szydłówek
  2.  BARAŃSKI Krzysztof Zbigniew, 58, Szydłowiec
  3. BARSZCZ Marlena Magdalena, 37, Szydłowiec
  4. DRÓŻDŻ Klaudia Patrycja, 18, Sadek
  5. JAKUBCZYK Łukasz Dariusz, 29, Szydłowiec
  6.  KIJAK Robert, 42, Szydłowiec
  7. KĘPAS-BĄK Izabela, 39, Szydłowiec
  8. PASTUSZKO Krzysztof, 52, Szydłowiec
  9. RDZANEK Paweł, 31, Szydłowiec
  10. ZIÓŁKOWSKA Lidia Maria, 40, Szydłowiec

Okręg nr 2 Gmina Chlewiska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. REJCZAK Krzysztof Leszek, 39, Sulistrowice
  2. ADAMCZYK Krzysztof, 68, Chlewiska
  3. DZIUK Agnieszka Anna, 37, Pawłów
  4. PYCH Teresa Grażyna, 59, Huta
  5. MAJEWSKA Agnieszka, 27, Nadolna

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. MAMLA Dariusz, 37, Chlewiska
  2.  JAŚKIEWICZ Leszek Ryszard, 61, Chlewiska
  3. SZPARAGA Ryszard Stefan, 57, Broniów
  4. MNICH Beata, 48, Pawłów
  5. KOŁODZIEJ Bożena, 53, Chlewiska

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd

  1. BEDNARCZYK Małgorzata Katarzyna, 34, Budki Drugie
  2. PAWLAK Ilona Agata, 40, Pawłów
  3. BIAŁEK Irena Iwona, 42, Zaława
  4. KAŹMIERCZYK Mariusz Grzegorz, 41, Skłoby
  5. NAPORA Ryszard, 48, Ostałów

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. JAGIEŁO Anna Grażyna, 30, Budki Pierwsze
  2. TOMCZYK Andrzej, 28, Budki Trzecie
  3. SŁOŃ Małgorzata Barbara, 49, Koszorów
  4. GRECKI Dariusz Leszek, 55, Chlewiska

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. BĄK Zdzisław Tadeusz, 57, Zaława
  2. PODSIADŁA Ewelina, 34, Budki Pierwsze
  3. NĘDZKA Kazimierz Gerard, 62, Chlewiska
  4. KIERKUŚ Iwona, 42, Skłoby
  5. SADOWNIK Tomasz Sławomir, 46, Ostałów

Okręg nr 3 Gmina: Jastrząb, Mirów, Orońsko

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gospodarcze 

  1. SIERAWSKI Cezary Włodzimierz, 55, Wola Lipieniecka Duża
  2. BASIAK Jarosław Zbigniew, 49, Bieszków Dolny
  3. BIAŁAS Paweł, 29, Orońsko
  4. MOLENDA Jarosław Wojciech, 48, Orońsko
  5. KOSTERNA Monika, 40, Mirów Nowy
  6. GŁUCH Milena Monika, 38, Gąsawy Rządowe
  7. GRDUK Grzegorz, 37, Chronów
  8. BŁACH Marzanna Małgorzata, 56, Zbijów Duży

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. BODO Janina, 69, Szydłowiec
  2. SODEL Aneta, 46, Bieszków Górny
  3. TOMCZYK Dariusz, 47, Orońsko
  4. KALITA Aneta, 40, Wola Lipieniecka Duża
  5. MICHAŁOWSKA Marianna, 63, Łaziska
  6. TOMKOWSKI Konrad, 34, Gąsawy Rządowe
  7. RYGIEL Maciej Paweł, 31, Mirówek
  8. WOŹNIAK Roman Bogusław, 57, Krogulcza Mokra

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. MAJSIAK-GROMEK Aneta Agnieszka, 46, Lipienice Górne
  2. PARSZEWSKI Krzysztof, 31, Gąsawy Rządowe Niwy
  3. JANOWSKA Marzena Aneta, 43, Bieszków Dolny
  4. SASIN Aleksy, 52, Dobrut
  5. BUDZYŃSKI Piotr, 56, Tomaszów
  6. FIJAŁKOWSKA Wioleta Anna, 32, Guzów
  7. BASIAK Remigiusz Józef, 45, Jastrząb
  8. CZARNOTA Cezary, 45, Rogów

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd 

  1. GOŁOSZ Anita Elżbieta, 44, Zbijów Duży
  2. GULA Barbara, 60, Śmiłów
  3. FIGARSKA Sabina, 34, Orońsko
  4. FAJDEK Marian Wojciech, 59, Tomaszów
  5. BODO Damian Kamil, 29, Śniadków
  6. KĘPA Ilona Patrycja, 30, Rogów
  7. WIATRAK Michał Piotr, 29, Wola Lipieniecka Duża
  8. BREDŁOWSKI Zdzisław, 68, Orońsko

Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość

  1. KOWALIK Joanna Nina, 38, Mirów Stary
  2.  KNOP Krzysztof Jacek, 37, Orońsko
  3. KRUK Małgorzata, 33, Orońsko
  4. FIGARSKA Alicja, 62, Dobrut
  5. JANCZYK Cezary Szczepan, 40, Lipienice Górne
  6. GAJEWSKI Michał Marcin, 36, Mirów Nowy
  7. KĘPAS Daniel Marek, 59, Bieszków Górny
  8. SWĘDA Andrzej, 49, Orońsko

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. SIUDA Teresa, 49, Bąków
  2. KALUGA Agata, 42, Gąsawy Rządowe Niwy
  3. ŁYŻWA Tadeusz, 62, Wałsnów
  4. GRZYB Dorota Justyna, 41, Guzów Kolonia
  5. NITEK Wojciech, 53, Dobrut

Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej 

  1. LECH Sławomir Teofil, 54, Lipienice Górne
  2. PISZCZEK Jolanta Barbara, 51, Orłów
  3. SPÓRNA Łukasz Edmund, 37, Wola Lipieniecka Mała
  4. MIŁOWSKA-MOLGA Urszula, 39, Helenów

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa dla Szydłowca

  1. ADAMCZYK Krzysztof, 49, Bąków
  2. CENDER-WALAS Katarzyna, 35, Rogów
  3. GWÓŹDŹ Michał, 32, Mirówek
  4. KOJARA Michał, 33, Wola Lipieniecka Mała
  5. SODEL Zbigniew, 61, Mirówek
  6. WASIŁEK Judyta Joanna, 25, Mirów Stary
  7. NOWAK Marta Ewelina, 31, Gąsawy Rządowe Niwy