2021-04-13

Imieniny: Bonifacego i Dobiesława

Język angielski w Bibliotece

by Bartosz Kaluga on Listopad 4, 2013

Regionalne Centrum Biblioteczno-Multimedialne SCKiS-Zamek zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy dla dorosłych – Angielski123. Firma Funmedia wraz z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego stworzyła projekt „Angielski 123 w bibliotece”, dzięki któremu nasza biblioteka otrzymała darmowy dostęp do kursu – Angielski123.

W kursie może wziąć udział każdy, kto chciałby nauczyć się podstaw języka angielskiego. Kurs składa się z 4 poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Po pomyślnym wykonaniu 80% kursu, uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia danego poziomu wg Rady Europy. Każdy może liczyć na wsparcie i pomoc (w obsłudze komputera, kursu oraz w języku angielskim) bibliotekarza, który jest opiekunem kursu.

Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz porozmawiać z synową lub zięciem obcokrajowcem Jeśli chcesz porozmawiać z wnukami, które nie znają języka polskiego. Jeśli planujesz wyjazd zagranicę – turystyczny lub w poszukiwaniu pracy. Jeśli jesteś na emeryturze, masz wolny czas i chcesz się nauczyć czegoś nowego. Jeśli chcesz rozumieć angielskie słowa w telewizji lub na produktach w sklepie

Przyjdź DO BIBLIOTEKI !

Monika Pawłowska-Szymkiewicz