2019-04-26

Imieniny: Jana i Juliusza

„Jazzmania – Zapomniane piosenki”

by Bartosz Kaluga on Luty 25, 2014

Jeśli śpiewanie jest Twoją pasją i marzy Ci się nagranie płyty – weź udział w projekcie „Jazzmania – Zapomniane piosenki” i zabłyśnij na polskiej scenie muzycznej! Zapraszamy osoby w wieku od 16 do 30 lat z terenów wiejskich do udziału w warsztatach wokalnych. Ich uczestnicy staną przed szansą nagrania płyty pod okiem Marka Niedźwieckiego i Sylwestra Ostrowskiego. Zgłoszenia można przesyłać od 24 lutego do 12 marca br.

Regulamin uczestnictwa w projekcie.

Warsztaty, które odbędą się w terminie od 21 do 23 marca br. w woj. zachodniopomorskim, są niezwykłą szansą dla uzdolnionej młodzieży m.in. na rozwijanie umiejętności wokalnych pod okiem doświadczonych muzyków oraz udział w nagraniach płyty, która powstanie pod opieką  profesjonalistów.

Aby zgłosić się do udziału w tegorocznej edycji, należy przesłać zgłoszenie w terminie do 12 marca na adres jazzmania@efrwp.com.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:

 

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowana są wyłącznie drogą elektroniczną.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wyłoni 20 uczestników projektu, którzy zostaną najwyżej ocenieni pod względem umiejętności wokalnych oraz indywidualnych cech muzycznych.

Organizator projektu pokrywa koszty ubezpieczenia, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników.

Więcej informacji o warsztatach i możliwości przystąpienia do projektu „Jazzmania – Zapomniane piosenki” znajduje się w zakładce Warsztaty muzyczne „Jazzmania”.

© Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej