2022-05-24

Imieniny: Łucji i Wilhelma

IV spotkanie wigilijne Karateków

by Marek Sokołowski on Grudzień 13, 2015

Karatecy i sympatycy Kyokushin Karate Matsushima Polska, spotkali się przy wigilijnym stole, w sali bankietowej „Kacperek”. W spotkaniu, które odbyło się12 grudnia, uczestniczyło 104 osoby. Piękna, wigilijna tradycja przyjęła się w tej organizacji i była okazją, aby spotkać się wspólnie ze z podopiecznymi i ich rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, sympatykami oraz  przyjaciółmi, wspierającymi działalność MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec.

Podczas spotkania panowała wspaniała świąteczna atmosfera, pełna ciepła rodzinnego i serdeczności. Była też okazja do podsumowania 2015 roku i zapoznania wszystkich przybyłych z planami na następny 2016 rok.

W drugiej części spotkania  składano sobie nawzajem życzenia świątecznych łamiąc się opłatkiem. Wspólnie śpiewano kolędy przy dźwiękach zespołu w składzie Zbigniew Matla klawisze, Marta Matla flet, Mariusz Chmielnicki gitara i Ewa Matla śpiew. Nie zabrakło też wizyty Świętego Mikołaja, który hojnie obdarowywał zgromadzonych prezentami.

Sensei Robert Wyciszkiewicz także za pośrednictwem Portalu Szydłowieckiego, serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom i ludziom dobrej woli, którzy, w każdy możliwy sposób wspierają karateków, a w szczególności rodzicom i opiekunom tych najmłodszych, za zaufanie i powierzenie w nasze ręce kadry instruktorsko-pedagogicznej swoich pociech, a tym samym włączenie w proces wychowania i kształtowania charakteru swoich dzieci.