2022-09-30

Imieniny: Urbana i Augusta

All inclusive Złote Piaski – wakacje z dziećmi

by Bartosz Kaluga on Sierpień 14, 2015

Złote Piaski to niezwykle popularny bułgarski kurort, który znajduje się około 17 kilometrów od Warny. Prócz wielu udogodnień dla dorosłych kusi on także atrakcjami skierowanymi do dzieci, które na pewno nie będą się tutaj nudzić. Piasek jest tutaj miękki i drobny, pogoda jest wręcz idealna a różnorodne rozrywki sprawiają, że cała rodzina może się tutaj naprawdę wspaniale bawić i wypoczywać.

Piękne plaże i wodne szaleństwa dla najmłodszych? – to dopiero początek!

Plaże w Złotych Piaskach są szerokie, czyste i niesamowicie przyjemne, a dodatkowo zalicza się je do najpiękniejszych na całym starym kontynencie. Są wręcz idealne dla dzieci, bowiem brzeg opada tu łagodnie do morza tworząc miejsca płytkie, w których można brodzić cały dzień. Niedaleko zaś znajduje się las – idealny na wycieczki i spacery oraz jako alternatywa, gdy upały zaczynają doskwierać.

Poza tym morze w Złotych Piaskach jest jak najbardziej przyjemne dzieciom. Nie trzeba tu obawiać się drapieżników, a temperatura wody jest wprost idealna do kąpieli. Spokojna przejrzysta toń i promienie słońca – czegóż więcej trzeba by oddać się wodnym szaleństwom?

Wspaniałe atrakcje czekające w kurorcie, które sprawią, że dzieci będą zachwycone

Oprócz brodzenia w ciepłych morskich toniach dzieci mogą tutaj także pojeździć konno (młodsze na kucykach), pograć w mini golfa, tenisa czy postrzelać w łuku. Dostępne są także gry komputerowe oraz nadmuchane zamki czy zjeżdżalnie. Te atrakcje jednak zazwyczaj są płatne.

Na nieco starsze dzieci czekają dyskoteki oraz ciekawe przedstawienia kukiełkowe, które niewątpliwie będą miłą odmianą i relaksem dla zaciekawionych istotek. Można również skorzystać z przedszkoli, w których na pociechy czekają przeróżne zabawy i eventy umilające czas.

All inclusive Złote Piaski (sprawdź oferty na http://www.bulgaria.pl/rodzaj-oferty/all-inclusive-zlote-piaski.xml) to nie tylko komfort, piękne krajobrazy i cudowny relaks, lecz również wspaniała alternatywa na wakacje z dziećmi, które w wirze atrakcji na pewno nie zdążą się znudzić. Cudownie czysta woda, mięciutki piasek, możliwość jazdy konno czy gry z rówieśnikami to ciekawe propozycje sprawiające, że wczasy w tym miejscu staną się synonimem dobrej zabawy i prawdziwego relaksu zarówno dla dorosłych, jak i dla ich pociech.