2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Gwiazdka na Rynku

by Marek Sokołowski on Grudzień 10, 2014

Zbliża się dzień corocznej imprezy bożonarodzeniowej, organizowanej przez młodzież ze Strefy JP 2, czyli przedświątecznego jarmarku Gwiazdka na Rynku. Impreza odbędzie się 14 grudnia, w niedzielę jak sama nazwa mówi na Rynku Wielkim, w godzinach od 9 do 17. Jarmark ma charakter charytatywny, a jego głównym założeniem jest pielęgnowanie przepięknych polskich tradycji związanych z tymi magicznymi świętami. 

Do udziału w kiermaszu organizatorzy zapraszają Wystawców, którzy będą mogli zaprezentować swój dorobek artystyczny, sprzedać prace, a także nawiązać kontakty z zaproszonymi gośćmi., jak informuje Przemysław Duda dyrektor Strefy JP 2: „Mile będą widziane specjały kulinarne, wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne. Dyrektor Duda przy tym apeluje, aby nie chować wspaniałych talentów twórczych w szafach, ale pokazać je społeczeństwu.
Tegoroczna Gwiazdka na Rynku zapowiada się bardzo ciekawie. Oprócz prezentacji wystawców w programie znalazły się również występy wokalne oraz konkursy dla najmłodszych.

Kartę Zgłoszeniową można znaleźć na stronie Strefy JP2. Należy ją  wypełnić i odesłać do 13 grudnia br. na adres strefajp2@poczta.pl. Zgłoszenia można dokonać również telefonicznie pod numerem 606 379 747 lub osobiście w Strefie JP2 – Centrum Młodych (Szydłowiec, ul. Zakościelna 13 w godz. 16-20). Pod wyżej wymienione formy kontaktu można kierować również swoje zapytania i propozycje. Organizatorzy maja nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia.
Koordynatorkom Imprezy jest Pula Mikulska