2019-04-20

Imieniny: Wiktora i Tymoteusza

Grasz w piłkę nożną? Zgłoś swoją drużynę do PESP!

by Marek Sokołowski on Wrzesień 5, 2013

Trwa nabór drużyn do największych w regionie amatorskich rozgrywek szóstek piłkarskich w regionie. PESP, czyli Polska Ekstraklasa Szóstek Piłkarskich przyjmuje zgłoszenia zawodników chętnych do gry w dziewięciu miastach południowej części województwa mazowieckiego: Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Pionkach, Przysusze, Szydłowcu, Warce, Zwoleniu.

W każdym powyższym mieście powstanie lokalna liga. Rozgrywki odbywać się będą na boiskach o sztucznej nawierzchni. Dwie najlepsze drużyny z każdej ligi awansują do finałów, które odbędą się w czerwcu 2014. Organizatorzy zapewniają, że takich rozgrywek w regionie jeszcze nie było.

Dla uczestników przygotowano między innymi internetowy serwis z wynikami, tabelami, galeriami, a nawet kanałem TV internetowej. Wszystkie mecze w ramach PESP będą prowadzone przez licencjonowanych sędziów ROZPN. Przewidywane są również atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ciekawym, nigdzie indziej nie spotykanym rozwiązaniem jest przygotowywany program sponsorski dla drużyn biorących udział w rozgrywkach. Dzięki niemu zgłoszone zespoły będą mogły o wiele łatwiej znaleźć dla siebie w trakcie sezonu sponsora bądź reklamodawcę.

Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie lig PESP (zakładka „ZGŁOŚ DRUŻYNĘ”) do 17 września 2014. Wszelkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.pesp.pl oraz na Facebook’owym profilu ligi. Pytania i wątpliwości proszę kierować na adres e-mail kontakt@pesp.pl oraz pod numerem telefonu 790-817-466.