2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

GEOMAPA NOWAK – poznaj lokalną firmę

by Bartosz Kaluga on Lipiec 22, 2015

Przedsiębiorstwo GEOMAPA z Szydłowca jest profesjonalną i nowoczesną firmą świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne. Obszar naszej działalności obejmuje przede wszystkim teren byłego województwa radomskiego (Radom, Szydłowiec oraz cały Powiat Szydłowiecki, Kozienice, Białobrzegi, Przysucha, Zwoleń) wraz z makroregionami mazowieckim i świętokrzyskim. Jednak jesteśmy również otwarci na realizacje projektów na terenie całego kraju.

Usługi Geodezyjne w Szydłowcu

Pracę w zawodzie geodety rozpocząłem w roku 1975 roku w państwowym przedsiębiorstwie „Geoprojekt” z Warszawy. W tym czasie brałem udział w obsłudze geodezyjnej takich inwestycji jak budowa Cementowni Przyjaźń II w Wierzbicy czy też Elektrowni Atomowej w Chmielnickim na terenie ówczesnego ZSRR. Następnie od 1990 pracowałem w firmie „Polserwis”, w której realizowałem m.in.  projekt obsługi geodezyjnej kontraktu budowy zapory i tunelu w górach Atlas w Algierii. W latach 1999-2009 pełniłem funkcję kierownika Wydziału Geodezji Kartografii, Katastru i Nieruchomości przy Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.

Ponad 35-letnie doświadczenie postanowiłem wykorzystać zakładając w 2010 roku firmę GEOMAPA Eugeniusz Nowak. Dzisiaj jest to solidna i nowoczesna firma łącząca potencjał młodych geodetów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

mgr inż. Eugeniusz Nowak

Właściciel

Więcej na: www.geomapanowak.pl