2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Gala plebiscytu „Nasz Szydłowiec”

by Bartosz Kaluga on Styczeń 30, 2015

W piątkowy wieczór odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji plebiscytu pt. „Nasz Szydłowiec 2014″. W kameralnej atmosferze organizator, Redaktor Naczelny Portalu „Nasz Szydłowiec”, Pan Marcin Banaszczyk podał wyniki głosowania czytelników oraz nagrodził pamiątkowymi statuetkami i dyplomami laureatów.

Plebiscyt odbywał się w kilku kategoriach: sport ,kultura, człowiek roku, ulubiona szkoła.

W kategorii sport wyniki przedstawiły się następująco

1 miejsce Szydłowiecki Klub Karate Kyokushin „MUSHIN”

2 miejsce SKS KB „Viktoria” Szydłowiec

3 miejsce Rodzinna Akademia Sportu

Postaciami roku według biorących udział w głosowaniu zostali:

1 miejsce Krystian Korba i Konrad Jóźwik

2 miejsce Grupa wolontariuszy „Bezdomniaki Szydłowieckie”

3 miejsce Szydłowieckie Stowarzyszenie Krwiodawców

W kategorii kultura :

1 miejsce Zuzanna Gadowska

2 miejsce Towarzystwo Aktywnych Kulturalnie „Projektoriat”

3 miejsce Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu „Zamek”

Natomiast w kategorii ulubiona szkoła:

1 miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu

2 miejsce Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu

3 miejsce Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Szydłowcu

Głosujący mieli również możliwość zaproponowania jednej osoby którą chcieliby nagrodzić za całokształt twórczości na rzecz naszego miasta

Redaktor Marcin Banaszczyk z dużą radością oznajmił wszystkim przybyłym że docenioną w tej kategorii  przez czytelników jego portalu została Agnieszka Sobutka Klepaczewska.

W trakcie  spotkania Marcin Banaszczyk podziękował swoim wszystkim czytelnikom za kilkuletnie aktywne czytanie portalu „Nasz Szydłowiec” i zaprosił na występ Zuzanny Gadowskiej.

Jak już wczesnej wspomnieliśmy jest to trzecia edycja plebiscytu Nasz Szydłowiec. Z roku na rok mieszkańcy i czytelnicy coraz  baczniej przyglądają się działalności społecznej, kulturalnej, sportowej  w naszym mieście , potrafią nagrodzić tych, którzy są w danym roku najbardziej aktywni oraz mają najwięcej dokonań na swoim koncie. Wydarzenie to z jednej strony honoruje tych, którzy wyrastają ponad przeciętność, a z drugiej strony zachęca do tego, żeby aktywnie działali.

Dlatego też Redakcja Portalu Szydłowieckiego gratuluje wszystkim laureatom plebiscytu, a także Panu Marcinowi Banaszczykowi za osobisty wkład w przeprowadzenie niniejszego plebiscytu. Liczymy na to , że na ziemi szydłowieckiej z roku na rok będzie coraz więcej podobnych inicjatyw wspierających naszą lokalną społeczność, stowarzyszenia oraz projekty służące naszym mieszkańcom a wygranym nie zabraknie wytrwałości i siły w dalszych działaniach .

Tekst i foto Agnieszka Gawor.