2021-04-13

Imieniny: Bonifacego i Dobiesława

Ferie 2014 z SCKiS

by Bartosz Kaluga on Luty 12, 2014

FERIE’ 2014

15 luty, godz. 15.30 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II

III ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

2 Turniej z cyklu 4

16 luty, godz. 11.00 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II

ZIMOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

DRUŻYN OSIEDLOWYCH

 

17 luty, godz. 15.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

 WARSZTATY RECYTATORSKIE

zajęcia przygotowujące do eliminacji powiatowych 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – dobór i interpretacje wiersza, ćwiczenia dykcyjne.

18 luty, godz. 11.00 – plac przy Regionalnym  Centrum Biblioteczno – Multimedialnym

ZIMOWA GRATKA

czyli BIBLIOTECZNY BAZAR ROZMAITOŚCI I NIE TYLKO

 

Happening    przygotowany przez Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek oraz Strefę JP II – Centrum Młodych. W programie m.in.

AKCJE – ANIMACJE, gry i  zabawy,  zgadywanki, rozsypanki, zabawy ruchowe, coś słodkiego,  karaoke.

W razie deszczu zajęcia odbędą się w budynku RCBM.

18 luty, godz. 18.00 – świetlica Szydłowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

WARSZTATY TANECZNE – SALSA I BACHATA

 

Warsztaty poprowadzi BARTŁOMIEJ SZYMCZYK – Absolwent AE w Krakowie, sędzia PZTF, dyplomowany instruktor tańca, choreograf i aktywny tancerz. Założyciel i właściciel szkoły tańca GO4DANCE. Dwukrotny Mistrz Polski i II vice Mistrz Europy IDO w salsie w parach, dwukrotny Mistrz Polski IDO w Latin Show duos, dwukrotny Mistrz Polski oraz dwukrotny Mistrz Świata mini formacji Latin Show, na swoim koncie posiada również tytuł Mistrza Świata formacji Latin Show oraz Mistrza Polski w jednym z najbardziej zmysłowych tańców par jakim jest bachata.

Zajęcia salsy w parach będą obejmować  zarówno naukę podstawowych kroków i figur, jak i bardziej zaawansowanych kombinacji. W czasie nauki panowie nabędą umiejętność prowadzenia i swobodnego łączenia salsowych elementów tanecznych. Partnerki natomiast – zdolność rozpoznawania sygnałów partnera oraz szybkość z możliwością zastosowania własnego stylingu i swobodnego wyrażenia siebie. Poziom i intensywność szkolenia dostosowane będą  do poziomu grupy.

Koszt udziału w zajęciach to jedyne 20 zł od osoby. Zapisy do dn. 14 lutego br. w Regionalnym Centrum Biblioteczno Multimedialnym, ul. Kolejowa 9b. Szczegółowe informacje – tel. 661 49 35 47.

 

19, 20,26   luty, godz. 11.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

ZIMOWA AKADEMIA KARAOKE

Cykl działań dla wszystkich tych, którzy   lubią śpiewać a zwłaszcza dla tych którzy uwielbiają karaoke i sceniczne występy.

Śpiewać każdy może ! To jeden z przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Śpiewanie znanych piosenek do podkładów muzycznych stanowi w dodatku przygodę – na chwilę można się wcielić w Hannah Montana, serialowych rockmenów z Iron Weasel bądź inną znaną  gwiazdę

W programie działań Akademii odbędą się zajęcia nauki śpiewu, ruchu scenicznego. Uczestnicy pod okiem doświadczonego instruktora ds. tańca opracują własną choreografię do wykonywanych utworów. Razem z plastykiem zaprojektują i wykonają kostiumy sceniczne. Efekty ich pracy zostaną zaprezentowane podczas imprezy pt. KARAOKE SHOW w czwartek 27 lutego o godz. 17.00.

21 luty, godz. 18.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

WIECZÓR Z…

ANETA NIZIOŁEK

Pierwszy w tym roku koncert z cyklu spotkań z młodymi uzdolnionymi mieszkańcami Szydłowca. Tym razem swoje ulubione piosenki zaprezentuje Aneta Niziołek. Przez wiele lat związana z Teatrem Poezji i Muzyki U RADZIWIIŁŁA ubarwiała swoim charakterystycznym wokalem większość przygotowywanych przez Teatr przedstawień.

Podczas piątkowego recitalu usłyszymy piosenki „z duszą” – bardzo ulotne i na pozór skromne, a jednak ważne. Przekazujące niezwykłe doświadczanie zwykłego świata, budujące radość odczuwania tego, co dostarcza siły do życia.

Do wspólnego śpiewania Aneta tego dnia zaprosiła również swoich przyjaciół –  Martę Niziołek  i  Piotra Stanika.

22 luty, godz. 16.30 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II

III ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

O PUCHAR BURMISTRZA SZYDŁOWCA

3 Turniej z cyklu 4

23 luty, godz. 12.00 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II

III ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

4 Turniej z cyklu 4

 

25 luty, godz. 15.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

 WARSZTATY RECYTATORSKIE

zajęcia przygotowujące do eliminacji powiatowych 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – dobór i interpretacje wiersza, ćwiczenia dykcyjne.

25 luty, godz. 11.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

BIBLIOTECZNY BAZAR ROZMAITOŚCI

 

-cykl zajęć dla najmłodszych czytelników, w programie m.in.  “KALAMBURKI  Z LITERATURKI”, „RAJ NA ZIEMI” czyli rady nie od parady – zabawy czytelnicze.

 

27 luty, godz. 17.00 – Regionalne Centrum Biblioteczno – Multimedialne

KARAOKE SHOW

prezentacje uczestników ZIMOWEIJ AKADEMII KARAOKE

 

 

1,2 marca, godz. 10.00 – Zespół szkół im. Jana Pawła II

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

O PUCHAR BURMISTRZA SZYDŁOWCA

Kategoria OPEN