2018-11-15

Imieniny: Euzebiusza i Zdzisławy

Ekomajówka w Orońsku. Komunikat organizatorów + Fotorelacja.

by Marek Sokołowski on Maj 31, 2013

Pragniemy poinformować, że w niedzielę 26 maja odbył się na trasie Krogulcza Mokra-Guzów-Orońsko (4,9 km), bieg przełajowy „Dąb Czwartak”. Bieg organizowało nasze Stowarzyszenie przy udziale Centrum Rzeźby Polskiej, odbywał się on w ramach tegorocznej Eko-majówki. Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne, uczestniczyło 55 osób nie tylko z terenu gminy i powiatu, ale także z innych województw.

Pierwsze miejsce i nagrodę główną w kategorii bieg kobiet zdobyła Justyna Woźniak (czas 20.32,94), w kategorii bieg mężczyzn zwycięzca okazał się Jakub Wożniak który w rekordowym czasie 16.21,96 pokonał dystans 4,9 km. Drugie miejsce zajęli: Dorota Figarska oraz Damian Krzosek Trzecie miejsce: Ewelina Płatos i Łukasz Pawiński Nasze Stowarzyszenie już planuje II Edycję biegu w przyszłym roku!